"Разведчики России способны лишь мочиться в сортире", - Талк

"Признаться, я до последнего верил, что опубликованные в сети анкеты разведчиков Петрова и Боширова - не настоящие", - пише у своєму блозі Сергій Талк, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Ведь они хранятся в МВД, а это серьёзная организация. К тому же пометка "совершенно секретно" повышает уровень контроля доступа. Но нет, всё оказалось продано, слито и пропито. Уровень коррупции достиг такого уровня, что расползается буквально всё. Но нет, ещё и ФСБ заявило о расследовании утечки гостайны, тем самым подтвердив - да, речь идёт о шпионах, а не о геях здорового питания. У них не хватило ума даже просто промолчать!

Не те уж ныне рихарды зорге... И с таким кадровым составом они хотят бороться с лучшими разведками мира! Единственное, на что они способны - мочиться в сортире, как говорил один чокнутый подполковник".

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...