Рейган-2, а може, навіть "крутіше": Трамп заявив, що є найжорсткішим лідером США у ставленні до Москви

На фоні чергової хвилі підозр у підкупу Росією, 45-й президент США показною кремлефобією намагається відкинути звинувачення. Можна чекати "показової порки" російських "друзів".

Дональд ТрампПрезидент США Дональд Трамп поставив собі в заслугу дуже жорстку позицію по відношенню до Російської Федерації. Про це він повідомив в Twitter, зазначивши при цьому, що розраховує на нормалізацію відносин між Вашингтоном і Москвою, зазначають Патріоти України.

"Я набагато жорсткіше по відношенню до Росії, ніж (попередні президенти. - Ред.) Обама, Буш або Клінтон. Можливо, більш жорстку, ніж будь-який інший президент", - написав він.

"У той же самий час, як я часто говорив, порозумітися з Росією - це добре. Я цілком сподіваюся на те, що одного разу у нас знову будуть хороші відносини з Росією", - додав Трамп.

Потрапили під вогонь: Пропагандисти російського НТВ дістали важкі поранення в окупованій Горлівці Донецької області

четвер, 13 червень 2024, 15:50

У тимчасово окупованій Горлівці Донецької області важкі поранення дістали троє співробітників російського пропагандистського телеканалу НТВ. Вони перебувають в операційній, повідомляє ТАСС у четвер, 13 червня. За даними росЗМІ, поранені пропагандисти п...

США хочуть передати Україні польський Patriot, але Варшава запротестувала

четвер, 13 червень 2024, 15:30

Президент США Джо Байден схвалив надання Україні ще одного комплексу Patriot, який наразі розміщений в Польщі. Однак влада країни не погоджується передати Києву цю систему протиповітряної оборони. Про це заявив глава Бюро національної безпеки Польщі Я...