РФ створює "гібридний ГУЛАГ": Озвучені тривожні дані заміни населення в окупованому Криму

Російська влада виселє всіх нелояльних, а на їхнє місце заселяють громадян РФ.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

З початку незаконної анексії Криму Москва проводить зачистку території, створюючи на півострові гібридний ГУЛАГ, передають Патріоти України.

Російська влада виселє всіх нелояльних, а на їхнє місце заселяють громадян РФ. За даними прокуратури АР Крим та Регіонального центру прав людини, на даний момент на півострів завезено вже більше 100 тисяч громадян Росії. А видворили з території Криму 2425 чоловік. Серед них представники 37 країн і особи без громадянства. І це тільки ті, кого вдалося ідентифікувати.

Як повідомляє UATV, в першу чергу Кремль видворив українців, які перебували під вартою - 6 тисяч ув'язнених вивезли на територію Росії. У в'язницях окупованого Криму налічується 80 політв'язнів, більшість з яких представники корінного народу. Кримські татари піддаються найбільшому тиску, тому що виявилися найбільш нелояльними до нинішньої влади.

"Згорнули без шуму і пилюки": ООН закрила розслідування вбивства азовців в Оленівці

четвер, 8 червень 2023, 11:29

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував роботу ООН, згадавши теракт в Оленівці та роботу "зернової угоди". З його слів, особливого результату роботи організації немає. Про це він сказав в етері Сніданок з "1+1", передають Патріоти...

Нічого сказати? Путін відклав пряму лінію з росіянами через контрнаступ ЗСУ

четвер, 8 червень 2023, 11:28

Російський диктатор Володимир Путін відклав пряму лінію з громадянами через контрнаступ України, який "вже розпочався та набирає обертів", передають Патріоти України. "Зараз попередньо планується провести її (пряму лінію - УНІАН) у листопаді-грудні", -...