РФ створює "гібридний ГУЛАГ": Озвучені тривожні дані заміни населення в окупованому Криму

Російська влада виселє всіх нелояльних, а на їхнє місце заселяють громадян РФ.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

З початку незаконної анексії Криму Москва проводить зачистку території, створюючи на півострові гібридний ГУЛАГ, передають Патріоти України.

Російська влада виселє всіх нелояльних, а на їхнє місце заселяють громадян РФ. За даними прокуратури АР Крим та Регіонального центру прав людини, на даний момент на півострів завезено вже більше 100 тисяч громадян Росії. А видворили з території Криму 2425 чоловік. Серед них представники 37 країн і особи без громадянства. І це тільки ті, кого вдалося ідентифікувати.

Як повідомляє UATV, в першу чергу Кремль видворив українців, які перебували під вартою - 6 тисяч ув'язнених вивезли на територію Росії. У в'язницях окупованого Криму налічується 80 політв'язнів, більшість з яких представники корінного народу. Кримські татари піддаються найбільшому тиску, тому що виявилися найбільш нелояльними до нинішньої влади.

Верховна Рада подовжила воєнний стан в Україні, названо терміни

неділя, 22 травень 2022, 17:22

Згідно з указом президента Володимира Зеленського, воєнний стан подовжується від 05:30 25 травня 2022 року ще на 90 діб, передають Патріоти України. Слід зазначити, що в Законі України "Про правовий режим воєнного стану" не прописані обмеження щодо под...

Таких операцій в історії ще не було: Білецький розкрив деталі авіапрориву блокади Маріуполя

неділя, 22 травень 2022, 17:08

Перший командир полку "Азов" Андрій Білецький розповів про те, як українські пілоти проривали блокаду Маріуполя. Екіпажі вертольотів доставляли в заблоковане місто підкріплення, озброєння, ліки та інше найнеобхідніше захисникам Маріуполя та забирали по...