РФ створює "гібридний ГУЛАГ": Озвучені тривожні дані заміни населення в окупованому Криму

Російська влада виселє всіх нелояльних, а на їхнє місце заселяють громадян РФ.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

З початку незаконної анексії Криму Москва проводить зачистку території, створюючи на півострові гібридний ГУЛАГ, передають Патріоти України.

Російська влада виселє всіх нелояльних, а на їхнє місце заселяють громадян РФ. За даними прокуратури АР Крим та Регіонального центру прав людини, на даний момент на півострів завезено вже більше 100 тисяч громадян Росії. А видворили з території Криму 2425 чоловік. Серед них представники 37 країн і особи без громадянства. І це тільки ті, кого вдалося ідентифікувати.

Як повідомляє UATV, в першу чергу Кремль видворив українців, які перебували під вартою - 6 тисяч ув'язнених вивезли на територію Росії. У в'язницях окупованого Криму налічується 80 політв'язнів, більшість з яких представники корінного народу. Кримські татари піддаються найбільшому тиску, тому що виявилися найбільш нелояльними до нинішньої влади.

Представили як "радника голови МНС Росії": РФ відправила до Туреччини "рятувальників" на чолі з воєнним злочинцем (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:28

Росія відправила до Туреччини "для допомоги" у ліквідації наслідків руйнівного землетрусу соратника Кадирова і воєнного злочинця Даниїла Мартинова. Кадри з Мартиновим, якого представили як "радника голови МНС Росії", з'явилися у росЗМІ, передають Патрі...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки