Росія добре підготувалась, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні і гібридну в країнах Балтії, - Голос Америки

Біля кордону з Україною розташовано три механізовані підрозділи, в той час як у балтійському регіоні розміщено один десантний підрозділ.

Кремль накопичив техніку та війська поблизу кордонів України. Ілюстрація: РБК.

Лідери США та європейські союзники не готові до того, що Путін замислив у війні з Україною та країнами Балтії, зазначає американський аналітичний центр Institute for the Study of War у своєму дослідженні «Становище у військах Росії: бойовий порядок сухопутних сил». Патріоти України із посиланням на "Голос Америки" пропонують вам ознайомиться із їхніми висновками.

Російські військові добре підготувались, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні і гібридну війну в країнах Балтії, переконані дослідники. Це не відповідає тому, на що, як видається, очікують західні лідери на цих театрах військових дій.

Лідери НАТО все більше попереджують про небезпеку звичайної війни проти країн Балтії або навіть Західної Європи. Однак російські наземні сили було розміщено або реорганізовано не для проведення військових дій без попередження в тому регіоні, наголошують аналітики. У країнах Балтії росіяни готові до проведення гібридної військової інтервенції, подібно до того, що вони робили в Україні після Майдану.

За період із 2014 року росіяни розмістили і реорганізували свої сили, щоб підтримати швидке механізоване вторгнення з півночі та сходу України, наголошують аналітики. Так, Кремль розмістив декілька підрозділів вздовж російсько-українського кордону, але не зробив цього біля країн Балтії. Біля кордону з Україною розташовано три механізовані підрозділи, в той час як у балтійському регіоні розміщено лише один десантний підрозділ, що не є оптимальним для масштабного механізованого вторгнення.

За 50 миль від кордону України Кремль розмістив сухопутні сили вздовж окремих ліній наступу з захищеними тилами. Аналітики закликали США та союзників переоцінити найімовірніші сценарії дій Росії і переглянути військові та невійськові інструменти, необхідні для захисту союзників НАТО та України від можливої російської агресії.

​Путін підвищує ставки: Росія відправляє добровольців для війни проти України – правозахисники

субота, 10 квітень 2021, 18:17

Основну масу «відпускників» концентрують на донецькому напрямку. Росія відправляє добровольців для війни проти України з різних регіонів своєї країни. Тільки в березні направили 782 людини для участі в бойових діях на Донбасі. Про це повідомляє Східна ...

​Ударний безпілотник ЗСУ Bayraktar TB2 успішно провів першу місію в зоні ООС: Нардеп Масягін розповів подробиці

субота, 10 квітень 2021, 18:02

Український безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 вперше здійснив виліт в зону проведення Операції обʼєднаних сил, окупанти вже б'ються в істериці, гадаючи що все це може означати. Дещо про місію повідомив народний депутат Юрій Мисягін, зазначають...