Росія може відрізати інші країни від інтернету: У НАТО зробили тривожну заяву

У керівництві британської армії і НАТО підтвердили побоювання про те, що Росія здатна пошкодити лінії зв'язку, що проходять по дну морів і океанів.

Ілюстрація: novostivmire.com

Росія становить загрозу для ліній зв'язку та інтернет-кабелів, які проходять під водою. Про це заявив 14 грудня керівник британського генерального штабу, головний маршал авіації Великобританії сер Стюарт Піч, який у вересні очолив військовий комітет НАТО, повідомляють Патріоти України.

Британія і НАТО повинні приділяти першочергову увагу захисту ліній зв'язку, підкреслив Піч. Він сказав, що можливе пошкодження кабелів, які проходять по дну океану, може стати ударом для економіки та життя суспільства.

"У відповідь на загрозу, викликану модернізацією російського військово-морського флоту, як атомних, так і звичайних підводних човнів і кораблів, ми разом з нашими атлантичними союзниками визначили пріоритети місій і завдань по захисту морських ліній зв'язку", - сказав Піч. "Існує новий ризик для нашого способу життя, який представлений вразливістю кабелів, які проходять по дну моря", - стверджує Піч.

"Це звучить як повторний запуск старих місій, насправді, як я збираюся сказати, дуже важливо, щоб ми розуміли, наскільки важлива ця місія для Організації Північноатлантичного договору", - підкреслив маршал.

На початку місяця про загрозу для ліній зв'язку та інтернет-кабелів, які з'єднують країни і континенти, заявив британський парламентарій Ріші Сунак.

"Це знак від Бога!": В УПЦ МП пов'язали підрив Каховської ГЕС з виселенням Московського патріархату з Лаври

вівторок, 6 червень 2023, 22:15

Міністра культури Ткаченка архієпископ УПЦ МП завуальовано назвав "культурфюрером" і "другом Кадирова" (очевидно натякаючи на старе інтерв'ю з "дон-доном", яке записав Ткаченка ще 2011 року. У коментарях Іона додав, що нібито чиновники Мінкульту є "сою...

Окупанти вдруге обстріляли трубопровід із аміаком на Харківщині

вівторок, 6 червень 2023, 22:01

Російська терористична армія у вівторок, 6 червня, вдруге обстріляла трубопровід з аміаком у Харківській області. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Російські терористи випустили шість снарядів по трубоп...