Росія поглине Білорусь? Венедиктов назвав можливі терміни захоплення (відео)

Протягом трьох-чотирьох років Росія і Білорусь дійсно можуть стати єдиною державою. У такий спосіб Мінськ розрахується із Москвою за певні преференції власним суверенітетом. Таку думку озвучив головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов в ефірі програми "Будемо спостерігати", відповідаючи на запитання слухачки з Мінська, повідомляють Патріоти України.

"Одним із варіантів продовження повноважень як глави держави Володимира Путіна може бути об'єднання, анексія, приєднання, союз із Республікою Білорусь. Це один із варіантів. Можливі й інші", — заявив він.

За його словами, терміни такого можливого поглинання коливаються у межах декількох років. Крім того, Венедиктов вважає, що об'єднання Росії й Білорусі може бути приурочене до виборів у нелегітимну Державну думу РФ.

"Чим Білорусь може розплачуватися? Суверенітетом, наприклад. І в цьому сенсі, якщо це все з'єднується, скручується таким чином, то я допускаю можливість створення єдиної держави, єдиного можновладця протягом трьох-чотирьох років. Ну, дивіться. У 2021 році у нас вибори в Держдуму. А чому одночасно не провести за єдиними правилами вибори в парламент союзної держави, вже не делегаціями, а виборами? І почати не з єдиного президента, а з єдиного парламенту, наприклад. У 2021. Ось тобі, будь ласка", — сказав він.

Водночас Венедиктов додав, що у відносинах Росії й Білорусі зараз дуже багато реальних проблем. До того ж, підкреслив головний редактор "Еха Москви", у Росії зараз немає грошей, щоб субсидіювати економіку Білорусі.

В УПЦ МП у паніці: Священники держави-агресора не зможуть піти в українську армію

середа, 1 грудень 2021, 11:58

"Дійсно, у прийнятому законі відсутня пряма норма, яка би забороняла релігійним організаціям, що належать до об’єднання з центром у Росії (зокрема тим, які належать в Україні до Московського патріархату) направляти своїх капеланів до українського війсь...

"Нас 65 мільйонів": Зеленський заявив, що внесе до Ради законопроект про подвійне громадянство

середа, 1 грудень 2021, 11:22

Президент України Володимир Зеленський сьогодні внесе до Ради законопроект про подвійне громадянство. За його словами, в світі 65 млн українців, зазначають Патріоти України. Він заявив, що для українців, які мешкають у США, Канаді, ЄС, є важливим питан...