"Вербувальники напоготові, або Як Росія створює "донбаський Комінтерн", - Портников

"Більшовики практично відразу після 1917 року зайнялися створенням диверсійної мережі своїх прихильників у світі, пізніше оформленої у Комуністичний інтернаціонал", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Якщо було необхідно - комуністичні партії перетворювалися на армії повстанців, яким допомагали з Москви або в диверсійні групи, які здійснювали злочини за вказівками з НКВС. Під час Другої Світової війни Сталін вирішив продемонструвати лояльність до союзників і розпустив Комінтерн - що, втім, не заважало Кремлю допомагати світовому комуністичному руху майже до краху СРСР.

У сучасній Росії немає ідеології, вона лише намагається імітувати елементи фашизму. Але її вождів цікавлять не гасла, а гроші. Що, втім, не виключає зацікавленості у вербуванні союзників на Заході і у дестабілізації цивілізованого світу.

Новина про затримання в Італії групи людей, що вербували добровольців для участі у війні на Донбасі, цілком підтверджує цю схему. Захист "русского мира" від домагань нахабних імперіалістів з США приваблює правих націоналістів, опір "нацистам-бандерівцям" - лівих екстремістів. І нехай ці люди ненавидять один одного - в своїй підтримці Путіна вони єдині. І зможуть домовитися, як праві і ліві популісти, що сформували новий уряд Італії.

Один з керівників цього нового кабінету, міністр внутрішніх справ і лідер партії "Ліга" Маттео Сальвіні вже встиг зажити недоброї слави скандальною заявою про російський статус окупованого Криму. А один з вербувальників добровольців, Габріеле Каругате - син муніципального керівника "Ліги". Габріеле, за його власним твердженням, воює за "ДНР".

Це і є новий путінський "інтернаціонал" потенційних диверсантів із бойовим досвідом. У минулому європейці не раз дивувалися метаморфозам комуністів і фашистів. Вчора - добропорядний бюргер і активіст, сьогодні - штурмовик і вбивця. Вчора - партія, сьогодні - армія.

Щось схоже може в будь-який момент статися і з путінськими "добровольцями" і прихильниками, які не гребують нічим у боротьбі за владу у західних країнах, сприяють російській пропаганді і не тільки заперечують злочини Кремля, а й беруть участь у вчиненні цих злочинів".

Джерело: Еспресо.ТV

"Окупанти, що з обличчям?": У мережі показали карту успішного наступу ЗСУ за останні 10 днів

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:29

Захисники України за останні десять днів досягли значного успіху на східних напрямках фронту. Вони звільнили низку населених пунктів та взяли російських окупантів в оточення у Лимані Донецької області. Хід контрнаступу Сил оборони позначився на карті б...

У Кремлі знов хочуть "мирного компромісу"?: "ДНР" і "ЛНР" "входять" до складу РФ у межах 2014 року. Щодо кордонів "приєднання" Херсонської та Запорізької областей "радимося з людьми", - Пєсков

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:05

Схоже нові поразки на сході та півдні України разом з провалом ядерного шантажу обернули "тріумф волі" московського фюрера на паніку, з бажанням утримати хоть щось з завоювань. Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що "ДНР" і "ЛНР" входя...