"Вербувальники напоготові, або Як Росія створює "донбаський Комінтерн", - Портников

"Більшовики практично відразу після 1917 року зайнялися створенням диверсійної мережі своїх прихильників у світі, пізніше оформленої у Комуністичний інтернаціонал", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Якщо було необхідно - комуністичні партії перетворювалися на армії повстанців, яким допомагали з Москви або в диверсійні групи, які здійснювали злочини за вказівками з НКВС. Під час Другої Світової війни Сталін вирішив продемонструвати лояльність до союзників і розпустив Комінтерн - що, втім, не заважало Кремлю допомагати світовому комуністичному руху майже до краху СРСР.

У сучасній Росії немає ідеології, вона лише намагається імітувати елементи фашизму. Але її вождів цікавлять не гасла, а гроші. Що, втім, не виключає зацікавленості у вербуванні союзників на Заході і у дестабілізації цивілізованого світу.

Новина про затримання в Італії групи людей, що вербували добровольців для участі у війні на Донбасі, цілком підтверджує цю схему. Захист "русского мира" від домагань нахабних імперіалістів з США приваблює правих націоналістів, опір "нацистам-бандерівцям" - лівих екстремістів. І нехай ці люди ненавидять один одного - в своїй підтримці Путіна вони єдині. І зможуть домовитися, як праві і ліві популісти, що сформували новий уряд Італії.

Один з керівників цього нового кабінету, міністр внутрішніх справ і лідер партії "Ліга" Маттео Сальвіні вже встиг зажити недоброї слави скандальною заявою про російський статус окупованого Криму. А один з вербувальників добровольців, Габріеле Каругате - син муніципального керівника "Ліги". Габріеле, за його власним твердженням, воює за "ДНР".

Це і є новий путінський "інтернаціонал" потенційних диверсантів із бойовим досвідом. У минулому європейці не раз дивувалися метаморфозам комуністів і фашистів. Вчора - добропорядний бюргер і активіст, сьогодні - штурмовик і вбивця. Вчора - партія, сьогодні - армія.

Щось схоже може в будь-який момент статися і з путінськими "добровольцями" і прихильниками, які не гребують нічим у боротьбі за владу у західних країнах, сприяють російській пропаганді і не тільки заперечують злочини Кремля, а й беруть участь у вчиненні цих злочинів".

Джерело: Еспресо.ТV

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...

США призначили головного контролера за допомогою Україні

субота, 23 вересень 2023, 19:43

США призначили провідного генерального інспектора Міністерства оборони Роберта Сторча головним контролером за допомогою Україні. До нової посади він приступить вже 18 жовтня. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. . Сторч буде працювати з Д...