Росія знайшла, кому "впарити" свої танки Т-14 "Армата", - ЗМІ

Індія може придбати російські танки, які сама Москва не може собі дозволити й довести до ладу. Через політичну корупцію, зі старим, ще радянським корінням, друга за населенням країна світу перетворюється на відстійник для продукції відсталого ВПК РФ

Т-14 "Армата"

У Росії, здається, з’явився великий покупець, зацікавлений в танках наступного покоління Т-14 «Армата», передають Патріоти України.

Начальник штабу Збройних сил Індії Біпін Рават зараз перебуває з офіційним візитом у Росії, де він відвідає кілька військових баз і обговорить оборонні угоди на 10 мільярдів доларів, пише Business Insider.

Однією з тем для розмов з російською стороною буде танк Т-14, а також інші зразки зброї на платформі «Армата». Видання нагадує, що окрім нового російського танка на цій платформі також базуються БМП Т-15 і самохідні гаубиці «Коаліція-СВ».

В листопаді минулого року Індія оголосила, що збирається купити 1770 бойових машин для заміни застарілого радянського арсеналу танків, який складається в основному з Т-72. При цьому, Нью-Делі розраховує, що всі нові танки будуть збудовані на території Індії з допомогою оригінального виробника.

Видання зауважує, що на заваді закупці саме російських Т-14 можуть стати санкції США, які забороняють країнам укладати оборонні контракти з Росією під страхом потрапити під американські обмеження. Втім, всупереч цим санкціям, сьогодні Індія підписала угоду про купівлю російських ракет ППО С-400.

Як відреагує на це Вашингтон, поки не відомо.

"Віра похитнулася": Російська еліта незадоволена шансами Путіна на перемогу у війні, - Bloomberg

четвер, 8 червень 2023, 10:55

Російська еліта відчуває все більшу зневіру щодо перспектив перемоги Володимира Путіна у війні в Україні, і навіть найбільші оптимісти бачать у "замороженому" конфлікті найкращий доступний результат для Кремля, повідомляє Bloomberg з посиланням на свої...

Окупантам мало крові: На центральному каналі РФ закликали зруйнувати Київську ГЕС і затопити Київ

четвер, 8 червень 2023, 9:45

Після затоплення Херсонщини на російських державних каналах відкрито закликають зруйнувати греблю ще й Київської ГЕС, щоб затопити Київ. Також російський телевізор обурений, що на визволених територіях України люди повертаються до мирного життя. Так, з...