Росія знайшла, кому "впарити" свої танки Т-14 "Армата", - ЗМІ

Індія може придбати російські танки, які сама Москва не може собі дозволити й довести до ладу. Через політичну корупцію, зі старим, ще радянським корінням, друга за населенням країна світу перетворюється на відстійник для продукції відсталого ВПК РФ

Т-14 "Армата"

У Росії, здається, з’явився великий покупець, зацікавлений в танках наступного покоління Т-14 «Армата», передають Патріоти України.

Начальник штабу Збройних сил Індії Біпін Рават зараз перебуває з офіційним візитом у Росії, де він відвідає кілька військових баз і обговорить оборонні угоди на 10 мільярдів доларів, пише Business Insider.

Однією з тем для розмов з російською стороною буде танк Т-14, а також інші зразки зброї на платформі «Армата». Видання нагадує, що окрім нового російського танка на цій платформі також базуються БМП Т-15 і самохідні гаубиці «Коаліція-СВ».

В листопаді минулого року Індія оголосила, що збирається купити 1770 бойових машин для заміни застарілого радянського арсеналу танків, який складається в основному з Т-72. При цьому, Нью-Делі розраховує, що всі нові танки будуть збудовані на території Індії з допомогою оригінального виробника.

Видання зауважує, що на заваді закупці саме російських Т-14 можуть стати санкції США, які забороняють країнам укладати оборонні контракти з Росією під страхом потрапити під американські обмеження. Втім, всупереч цим санкціям, сьогодні Індія підписала угоду про купівлю російських ракет ППО С-400.

Як відреагує на це Вашингтон, поки не відомо.

Судді порушення "не побачили": Поплічник Путіна здійснив мерзенний вчинок під час хокейного матчу (відео)

субота, 25 червень 2022, 22:42

В одному з ігрових епізодів бізнесмен намагався укрити шайбу корпусом від 21-річного Іллі Чабана. Суперник у боротьбі трохи підштовхнув Ротенберга, за що отримав від того удар ключкою по спині. Цікаво, що судді у цьому моменті не побачили порушення з б...

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...