Росіян каратимуть за незаконний перетин українського кордону: У Раді прийняли законопроект

За відповідну ініціативу проголосував 241 народний обранець.

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України. Про це повідомляють Патріоти України.

За відповідну ініціативу (№7017) нардепів від БПП Ірини Луценко та Артура Герасимова проголосував 241 депутат. Документом пропонується встановити кримінальну відповідальність за перетин державного кордону України особою, яка має громадянство держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора.

Згідно з нововведенням це повинно стосуватися осіб, які мають намір зашкодити національним інтересам України і перетинають кордон будь-яким способом поза пунктами пропуску або в пунктах пропуску, але без відповідних документів. Таке діяння буде каратися позбавленням волі на строк до трьох років.

За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років, а вчинення таких дій з застосуванням зброї - на термін від п'яти до восьми років.

Профільний комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності висловив ряд зауважень до даного законопроекту і рекомендував його направити суб'єктам законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У свою чергу Луценко пообіцяла врахувати всі зауваження, в тому числі прописати в законі кримінальну відповідальність за незаконний перетин лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: Обозреватель

Депутата зарізали в церкві під час зустрічі з виборцями

субота, 16 жовтень 2021, 6:10

У Великій Британії в місті Лі-он-Сі на південному сході графства Ессекс під час зустрічі з виборцями 15 жовтня вбили депутата парламенту від консервативної партії Девіда Амесса. Чоловіка кілька разів вдарили ножем під час зустрічі з виборцями в депутат...

Аби не залізти занадто у борги: На розвиток ВМСУ піде $1,3 млрд з кредиту Великобританії, $1,4 млрд піде за вказівкою Зеленського - Пристайко

субота, 16 жовтень 2021, 5:45

Половина коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту. Про це в інтерв'ю телеканалу Дом заявив посол України у Великій Британії Вадима Пристайко, зазначають Патрі...