
Українці не хочуть захоплювати Москву. Нам просто треба, аби нас залишили у спокої. Про це в інтерв'ю розповів політичний аналітик Кирило Сазонов, передають Патріоти України.
"Щоб у них на спині волосся ставало дибки, коли дивитимуться в наш бік. Росіяни не бачать нас незалежними. РФ, як чоловік-п'яниця, не хоче відпускати дружину, бо це ніби його власність. Але ми більше не уявляємо себе колонією. Для компромісу є небагато варіантів. Росіяни поступово розуміють, що треба забиратися. До Києва вони вже за два дні не дійдуть. Зараз не 2014 рік. Маємо 200 тисяч армії, поліцію, спецслужби та мільйон людей, яких можна мобілізувати за лічені дні", - пояснює він.
У 2014 році ми взагалі не мали армії, нагадує експерт. "Було 5 тисяч боєздатних людей. Не було солярки для танків і БТРів. Грошей - теж. Янукович залишив порожню казну. А росіяни до війни готувалися. Вони планували наступ на 2015-й. У нас мали бути вибори президента. Віктор Федорович пішов би на них. Українці б його "прокатали". Він би відмовився звільняти посаду, фальсифікував результати. Почалася б революція. А підготовлені російські війська чекають на кордоні. Але Янукович перевиконав план. РФ довелося нападати з коліс", - додає Кирило Сазонов.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...