Російська агентура мала підірвати стратегічний нафтопровід: ​СБУ накрила "чекістське" підпілля в Одесі

Один з агентів перелякався, і здав всіх з "потрохами"

У п’ятницю, 18 січня, Служба безпеки України викрила в Одесі пособника агентурної мережі антиукраїнського центру, підконтрольного адміністрації президента РФ та російським спецслужбам, якому було доручено організувати теракт на нафтопроводі Одеса – Броди, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр СБУ.

Як зазначається, спочатку одесит виконував прості доручення від російських спецслужб – за гроші забезпечував роботу антиукраїнських спільнот у соцмережах. Коли йому наказали здійснити теракт на нафтопроводі, відмовився і зв’язався з українськими правоохоронцями.

Чоловік зізнався, що систематично їздив до тимчасово окупованого Криму та невизнаної Придністровської Молдавської республіки, де зустрічався з братом, колишнім активістом “Куликова поля” та дійсним координатором проросійського “підпілля” Одеської області, оголошеним у розшук. Наразі українець активно співпрацює з українськими правоохоронцями та надає свідчення щодо протиправної діяльності учасників центру.

Захід ДРГ у Костянтинівку не означає контроль: У ЗСУ розкрили, що відбувається в місті

понеділок, 22 червень 2026, 16:26

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...