Російська шпигунка більше 10 років працювала у посольстві США

Жінка потрапила під підозру американських контррозвідників у 2016 році під час регулярної перевірки безпеки.

Посольство США у Москві. Фото: Правда.Ру.

Контррозвідка США виявила серед співробітників американського посольства у Москві шпигунку, яка більше 10 років співпрацювала з російськими спецслужбами. Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на свої джерела, передають Патріоти України.

– Контррозвідка США дізналася, що ймовірний російський шпигун більше десяти років працював у самому серці американського посольства в Москві і не був виявленим, – наголошується в повідомленні.

Жінка потрапила під підозру американських контррозвідників у 2016 році під час регулярної перевірки безпеки. Її взяла на роботу секретна служба США, вона пройшла усі необхідні перевірки.

– Наскільки відомо, вона мала доступ до інтранету секретної служби та електронної поштової системи, що потенційно давало їй доступ до конфіденційних матеріалів, у тому числі розкладу президента і віце-президента, – зазначають джерела видання.

За даними ЗМІ, інспектори США встановили, що вона проводила регулярні та неавторизовані зустрічі зі співробітниками ФСБ РФ. Джерела The Guardian стверджують, що росіянку звільнили влітку 2017 року.

– Конгрес США зосереджується на російських хакерах, хоча є ймовірність, що всю необхідну для проникнення у систему інформацію росіяни отримали він внутрішнього злому секретної служби, – припустило джерело.

Він припустив, що секретна служба з метою не нашкодити своєму іміджу, намагалася прикрити вимушене звільнення шпигунки вимогами Росії майже вдвічі скоротити кількість працівників дипломатичних місій США у РФ.

– Урядовий комітет повинен розслідувати дії секретної служби щодо приховування цього витоку, – відзначило джерело.

У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

середа, 30 листопад 2022, 8:29

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", –...

Російські еліти вже думають, як не потрапити до кримінальних судів: Клімкін розповів про можливі механізми виплати Україні репарацій

середа, 30 листопад 2022, 8:24

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Росія після завершення війни може погодитися на виплату репарацій Україні, як би парадоксально це не звучало. Така ситуація може скластися, якщо така схема буде пов'язана із частковим скасуван...