Російська загроза: Влада терміново відпрацьовує швидку евакуацію населення

В світлі останніх подій, не виключається, що Москва зможе здійснити повномасштабний наступ, тому Україна зробила перший крок - ввела військовий стан.

Юрій Гримчак. Фото: скріншот з відео.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, коментуючи скупчення російський військ і техніки поблизу українського кордону заявив, що український уряд в терміновому порядку опрацьовує сценарій швидкої евакуації громадян нашої держави. Про це він розповіді під час інтерв'ю, передають Патріоти України.

Як стверджує політик, в світлі останніх подій, не виключається, що Москва зможе здійснити повномасштабний наступ, тому Україна зробила перший крок - ввела військовий стан.

«Інша справа, що останні кроки, які були зроблені президентом, урядом, Верховною Радою, звернення до світової спільноти, голосування на Генасамблеї ООН, підтримка України з боку ЄС, продовження старих і розробка нових санкцій проти РФ, дає надію на те, що ми зробили все попереджувальні кроки для того, щоб такий розвиток подій був менш імовірним», - зазначив заступник міністра.
Він також підкреслив, що українська влада особливу увагу приділяє Донецькій і Луганській областях. У разі чого, жителі цих регіонів будуть екстрено евакуйовані. «Ми вже пережили кілька хвиль переселень, умовно кажучи, з початку року десь близько 200 тис. Чоловік покинули територію ОРДЛО і сьогодні проживають на підконтрольній України території. У нас є кілька містечок для прийняття тимчасово переміщених осіб. Я думаю, що сьогодні будуть відпрацьовані такі можливості з боку ГСНС та інших.
Джерело: Обозреватель

У Росії ганебно похвалилися знищенням танка Abrams, показавши фото 20-річної давності з Іраку

неділя, 29 січень 2023, 7:59

У Росії починається справжня істерія через передачу танків Abrams Україні. Пропагандисти вирішили показати нібито вразливість важкої техніки США. Так, на їхню думку, нібито бойовики ПВК "Вагнер", відомі як "музиканти", прекрасно з нею справляються. Фей...

КНДР погрожує США через звинувачення у поставках зброї Росії

неділя, 29 січень 2023, 7:45

США можуть зіткнутися з "неприємними наслідками", якщо продовжать "поширювати інформацію про торгівлю зброєю між Росією та Північною Кореєю". Про це у неділю, 29 січня, повідомило агентство ЦТАК, публікуючи заяву глави МЗС КНДР Квон Чон Гина. "Цього ра...