Російський слід? Хакери "атакували" українських держслужбовців він імені НАЗК

У середу, 12 грудня, на адреси державних службовців України невідомі розіслали листи, які містять логотип Національного агентства з питань запобігання корупції та прохання пройти анкетування, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАЗК.

В агентстві зазначили, що лист відправили з адреси yumiko@hamaichi.co.jp. Насправді ж усі повідомлення від НАЗК надходять виключно з домену gov.ua.

У відомстві запевнили, що не складали та не розсилали листа з опитуванням державних службовців. НАЗК просить у разі надходження такого повідомлення не відкривати його, не завантажувати та не переходити за запропонованими посиланнями. Про факт вірусної розсилки листів від імені НАЗК відомство повідомить правоохоронцям.

"Реально обоср***сь": Глава Дагестану вилаяв військкомів (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 23:14

Військкоми міста Дербент у Дагестані заявили, що до військкоматів має з’явитися усе чоловіче населення міста. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України. Глава російського регіону Сергій Меліков розкритикував чиновників після того, як Дербе...

Знову недобрий вечір: У Дніпрі пролунали декілька гучних вибухів

четвер, 29 вересень 2022, 23:02

У Дніпрі, 29 вересня, пролунали вибухи, в місті оголосили повітряну тривогу. Про це повідомляє "Суспільне", передають Патріоти України. "У Дніпрі чути звуки вибухів", - йдеться у повідомленні. Через три хвилини місцеві мешканці почули ще звуки вибухів....