Російський слід? Хакери "атакували" українських держслужбовців він імені НАЗК

У середу, 12 грудня, на адреси державних службовців України невідомі розіслали листи, які містять логотип Національного агентства з питань запобігання корупції та прохання пройти анкетування, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАЗК.

В агентстві зазначили, що лист відправили з адреси yumiko@hamaichi.co.jp. Насправді ж усі повідомлення від НАЗК надходять виключно з домену gov.ua.

У відомстві запевнили, що не складали та не розсилали листа з опитуванням державних службовців. НАЗК просить у разі надходження такого повідомлення не відкривати його, не завантажувати та не переходити за запропонованими посиланнями. Про факт вірусної розсилки листів від імені НАЗК відомство повідомить правоохоронцям.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...