
Російське окупаційне командування ввело для своїх військ на Донбасі жорсткі обмеження на спілкування з рідними і близькими. Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України, зазначають Патріоти України.
За даними розвідки, командування ввело для військовослужбовців окупаційного контингенту російських військ на Донбасі жорсткі обмеження на спілкування з рідними і близькими по телефону. Порушникам «режиму зв'язку» загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.
«З 3 січня в підрозділах окупаційних військ проводяться оперативні заходи ФСБ РФ по виявленню військовослужбовців, які в новорічні дні спілкувалися з абонентами на території України, з метою притягнення їх до відповідальності за порушення заборони», - повідомили в ГУР.
Також розвідники повідомили, що в ході святкування Нового року в підрозділах російських окупаційних військ на Донбасі різко збільшилася кількість військовослужбовців, які для ухилення від участі в бойових діях зважилися на завдання собі каліцтв.
Зокрема, починаючи з 31 грудня 2016 року, в підрозділах 1 і 2 АК окупаційних військ відзначено більше 20 випадків заподіяння умисних ушкоджень частин тіла військовослужбовцями для ухилення від участі в бойових діях і проходження служби.
Також зростає кількість бажаючих звільнитися зі служби без нанесення собі каліцтв.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...