Росію чекає Гаазький трибунал, - представник України в ООН

Рано чи пізно, але кожного окупанта знайде невідворотна кара за його злочини.

Володимир Єльченко. Фото: Рейтерс.

Росіян чекає Гаазький трибунал за окупацію Криму, агресію на сході України і полон українських моряків. Про це написав в Twitter представник України при ООН Володимир Єльченко, повідомляють Патріоти України.

"Просто подивіться в ці очі. Мати і дочка полонених українських моряків, яких незаконно утримує Росія", - написав Єльченко і додав фотографію інформаційної листівки з фотографіями Наталії Мокряк і Ольги Оприско, родичок полонених моряків, які минулого тижня виступали в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

"Росіяни, вас чекає Гаазький трибунал", - підсумував Єльченко. Наталя Мокряк - мати Романа Мокряка, лейтенанта ВМС ЗС України, командира малого броньованого артилерійського катера "Бердянськ", і Ольга Оприско - дочка Андрія Оприска, старшого матроса ВМС ЗС України, виступили в ООН 11 березня в рамках 63-ї Комісії зі статусу жінок. 13 березня вони дали прес-конференцію, а 15 березня Ольга Оприско взяла участь в засіданні Радбезу ООН щодо окупації Криму.

РФ "анонсувала" застосування хімічної зброї: Які міста під серйозною загрозою

четвер, 7 липень 2022, 7:22

Росія готується до застосування хімічної зброї на території України. При цьому РФ вже навіть звинуватила в цьому українських захисників. Хімічну атаку "анонсував" представник РФ в організації із заборони хімічної зброї Олександр Шульгін, передають Патр...

Другий етап війни буде на території Росії: Економіст пророкує самознищення РФ.

четвер, 7 липень 2022, 7:09

Другий етап війни, яку РФ розв'язала проти України, відбуватиметься вже на території самої федерації. Це буде внутрішня війна Росії, в якій країна-агресорка знищить сама себе через зубожіння та соціальні бунти. Такий прогноз озвучив економіст, учасник ...