Росію чекає Гаазький трибунал, - представник України в ООН

Рано чи пізно, але кожного окупанта знайде невідворотна кара за його злочини.

Володимир Єльченко. Фото: Рейтерс.

Росіян чекає Гаазький трибунал за окупацію Криму, агресію на сході України і полон українських моряків. Про це написав в Twitter представник України при ООН Володимир Єльченко, повідомляють Патріоти України.

"Просто подивіться в ці очі. Мати і дочка полонених українських моряків, яких незаконно утримує Росія", - написав Єльченко і додав фотографію інформаційної листівки з фотографіями Наталії Мокряк і Ольги Оприско, родичок полонених моряків, які минулого тижня виступали в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

"Росіяни, вас чекає Гаазький трибунал", - підсумував Єльченко. Наталя Мокряк - мати Романа Мокряка, лейтенанта ВМС ЗС України, командира малого броньованого артилерійського катера "Бердянськ", і Ольга Оприско - дочка Андрія Оприска, старшого матроса ВМС ЗС України, виступили в ООН 11 березня в рамках 63-ї Комісії зі статусу жінок. 13 березня вони дали прес-конференцію, а 15 березня Ольга Оприско взяла участь в засіданні Радбезу ООН щодо окупації Криму.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...