Росію чекає Гаазький трибунал, - представник України в ООН

Рано чи пізно, але кожного окупанта знайде невідворотна кара за його злочини.

Володимир Єльченко. Фото: Рейтерс.

Росіян чекає Гаазький трибунал за окупацію Криму, агресію на сході України і полон українських моряків. Про це написав в Twitter представник України при ООН Володимир Єльченко, повідомляють Патріоти України.

"Просто подивіться в ці очі. Мати і дочка полонених українських моряків, яких незаконно утримує Росія", - написав Єльченко і додав фотографію інформаційної листівки з фотографіями Наталії Мокряк і Ольги Оприско, родичок полонених моряків, які минулого тижня виступали в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

"Росіяни, вас чекає Гаазький трибунал", - підсумував Єльченко. Наталя Мокряк - мати Романа Мокряка, лейтенанта ВМС ЗС України, командира малого броньованого артилерійського катера "Бердянськ", і Ольга Оприско - дочка Андрія Оприска, старшого матроса ВМС ЗС України, виступили в ООН 11 березня в рамках 63-ї Комісії зі статусу жінок. 13 березня вони дали прес-конференцію, а 15 березня Ольга Оприско взяла участь в засіданні Радбезу ООН щодо окупації Криму.

ССО знищили цінний ворожий радіолокаційний комплекс (відео)

четвер, 23 березень 2023, 19:40

Сили спеціальних операцій знищили на Донецькому напрямку ворожий радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби 1Л220 "Зоопарк-2". Як повідомляє командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України у Facebook, оператори ССО продовжують пол...

Натякнув, що їх чекає?: Медведєв зачитав чиновникам оборонпрому телеграму Сталіна

четвер, 23 березень 2023, 19:29

Опальний заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв зачитав директорам оборонних підприємств телеграму диктатора Йосипа Сталіна. Фрагмент скандального виступу сам Медведєв опублікував у Телеграм-каналі, зазначивши, що цей лист він озвучив на засіданні...