"Роздувається, як булька": У Росії назвали Крим раковою пухлиною

Захоплений Крим у Росії порівняли з раковою пухлиною, від якої розходяться метастази по російському суспільству, повідомляють Патріоти України.

"Крим роздувається, як булька всередині системи. Він не може бути локалізований. Від нього щодня розбігаються в різні боки ракові клітини всередині всієї державної і суспільної тканини", – зазначив в своїй статті для "Нового часу" російський політолог Олександр Морозов.

За його словами, озброєна анексія Криму призвела до того, що в Росії доводиться постійно винаходити і поширювати "аргументи брехні", що виправдовують окупацію.

"Крим є отрутою, яка безперервно п'ять років впорскується дрібними дозами в організм всієї системи російської освіти, культури та в цілому всієї повсякденної системи аргументації національної ідентичності. Доводиться весь час винаходити, поширювати, обговорювати на ток-шоу різні "аргументи брехні", що обгрунтовують Крим. Ця брехня повинна бути інкорпорована в шкільні підручники, в кіносюжети, в систему правової підготовки чиновництва, в усі пори і щілини соціального простору", – пише експерт.

Морозов зазначає, що російське суспільство не може жити з фактами "несправедливого присвоєння" Криму і тим, що брало участь в спробі поділу України.

"Тому доводиться безперервно виробляти той же "клей аргументації", з якого складався підручник "Історія КПРС" в пізньорадянської період, тобто суцільну вітіювату брехню, яка була покликана показати правоту "генеральної лінії", незважаючи на безперервні помилки і насильство. Само по собі це "збочення розуму" перетворюється у велику машину, яку не можна потім буде вийняти з держави без шкоди для всього організму. Між цією машиною брехні і державою виникає знак рівності", – підкреслює політолог.

Джерело: newtimes.ru

Україна отримала системи NASAMS - Зеленський

понеділок, 26 вересень 2022, 5:12

Україна отримала від Сполучених Штатів зенітно-ракетні комплекси NASAMS. Але для закриття повітряного простору від російських ракет їх ще недостатньо. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS. "Я хочу подякувати президенту СШ...

США та всі держави G7 готові оголосити нові санкції проти росії через "референдум" на окупованих теренах України та посилити допомогу ЗСУ

понеділок, 26 вересень 2022, 4:59

Штати запровадять нові санкції проти росії у відповідь на проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях. Лідери країн G7 підтвердили, що для росії будуть наслідки. Про це розповів помічник президента США з національної безпеки Джейк Сал...