''Розгромити!": На КремльТБ закликали до масштабного вторгнення в Україну (відео)

Російський пропагандист, редактор журналу "Арсенал вітчизни" Віктор Мураховський заявив, що Росії час відкрито вдертися в Україну, повідомляють Патріоти України.

За його словами, на такий крок РФ має піти вже давно, адже Кремль нібито офіційно визнав Україну "нацистською державою". Нахабне проімперське твердження Мураховський озвучив у програмі "Велика гра" в ефірі "Першого каналу"

"У мене, як у сина офіцера, що пройшов Велику Вітчизняну війну, мимоволі виникає питання. Якщо ми офіційно визнаємо, що Україна — нацистська держава, то чого ми чекаємо? Ми що, не знаємо, як вирішується це питання? Це військовий розгром, потім повна люстрація і денацифікація!" — вибухнув істерикою неадекватний журналіст.

Більше того, він наголосив, що Росія готова до "військових провокацій" з боку ЗСУ на Донбасі і давно чекає на них. Мураховський нагадав слова президента РФ Володимира Путіна, який стверджував, що в такому разі Україні загрожує втрата державності і повне знищення Збройних сил.

"У нас відбулася радикальна військова реформа, вона продемонструвала свою ефективність на досвіді бойових дій у Сирії, де працювали не тільки наші ВКС, а й ВМФ, ССО, сили РЕБ, сили всіх видів розвідки і наша оперативна група військових радників. Це дало нам досвід керування військами і досвід сучасних бойових дій. Зокрема і на досить віддаленому від Росії театрі військових дій. Тому сьогодні стан ЗС РФ набагато вищий, ніж у тому ж 2014 році", — похвалився пропагандист.

Хіти тижня. Вода, кава і цукор: Париж вразив скромним фуршетом на "нормандському саміті" (фото)

понеділок, 16 грудень 2019, 3:00

На саміті в "нормандському форматі", який проходить у понеділок, 9 грудня, в Парижі, журналістам не надали ніякої їжі. Організатори вирішили обмежитися водою, кава і цукром, передають Патріоти України. На кадрах видно, що представникам медіа залишили ...

Хіти тижня. "На Крим начхати": Скандальний російський сенатор розкрив деталі окупації півострова

понеділок, 16 грудень 2019, 2:00

Під час розвалу СРСР у Росії нібито була можливість шантажувати Україну Кримом, вимагаючи його в обмін на незалежність держави. Але цим інструментом тиску не скористався Борис Єльцин, написав у своєму Twitter скандальний російський сенатор Олексій Пушк...