Зі зміною на Донбасі військової
операції змінився принцип ведення бойових дії - якщо раніше під час перемир'я
забороняли українським військовим давати "відповідь", то тепер вони
самі вирішують - стріляти у ворога чи ні. Про це розповів командувач Операцією
об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він пригрозив бойовикам, що
відтепер вони отримуватимуть адекватну відповідь на обстріли позицій ВСУ, повідомляють
Патріоти України.
"Ми перестали миритися з безкарними обстрілами окупаційними військами наших позицій. Рішення про відкриття вогню приймає особисто кожен військовослужбовець, якщо йому загрожує небезпека. За ці два місяці ворог вже переконався в цьому. Окупанти та їхні поплічники знають, що за кожний злочин вони отримають адекватну відповідь . Український солдат не мішень у тирі, для окупантів розплата за пролиту кров наших воїнів буде неминучою - зараз і в майбутньому. Ворог повинен про це завжди пам'ятати ".
Також, командувач Операцією об'єднаних сил, генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про підсумки трьох місяців операції Об'єднаних сил. На зустрічі у командувача були представники СБУ, Нацполіціі, Нацгвардії і Прикордонної служби. У свою чергу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" повідомив, що за місяць ВСУ підстрелили сотню бойовиків. Він зазначив, що противник і сам полегшує роботу української армії - на окупованих територіях процвітає суїцид і самостріли.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...