Зі зміною на Донбасі військової
операції змінився принцип ведення бойових дії - якщо раніше під час перемир'я
забороняли українським військовим давати "відповідь", то тепер вони
самі вирішують - стріляти у ворога чи ні. Про це розповів командувач Операцією
об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він пригрозив бойовикам, що
відтепер вони отримуватимуть адекватну відповідь на обстріли позицій ВСУ, повідомляють
Патріоти України.
"Ми перестали миритися з безкарними обстрілами окупаційними військами наших позицій. Рішення про відкриття вогню приймає особисто кожен військовослужбовець, якщо йому загрожує небезпека. За ці два місяці ворог вже переконався в цьому. Окупанти та їхні поплічники знають, що за кожний злочин вони отримають адекватну відповідь . Український солдат не мішень у тирі, для окупантів розплата за пролиту кров наших воїнів буде неминучою - зараз і в майбутньому. Ворог повинен про це завжди пам'ятати ".
Також, командувач Операцією об'єднаних сил, генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про підсумки трьох місяців операції Об'єднаних сил. На зустрічі у командувача були представники СБУ, Нацполіціі, Нацгвардії і Прикордонної служби. У свою чергу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" повідомив, що за місяць ВСУ підстрелили сотню бойовиків. Він зазначив, що противник і сам полегшує роботу української армії - на окупованих територіях процвітає суїцид і самостріли.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...