Зі зміною на Донбасі військової
операції змінився принцип ведення бойових дії - якщо раніше під час перемир'я
забороняли українським військовим давати "відповідь", то тепер вони
самі вирішують - стріляти у ворога чи ні. Про це розповів командувач Операцією
об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він пригрозив бойовикам, що
відтепер вони отримуватимуть адекватну відповідь на обстріли позицій ВСУ, повідомляють
Патріоти України.
"Ми перестали миритися з безкарними обстрілами окупаційними військами наших позицій. Рішення про відкриття вогню приймає особисто кожен військовослужбовець, якщо йому загрожує небезпека. За ці два місяці ворог вже переконався в цьому. Окупанти та їхні поплічники знають, що за кожний злочин вони отримають адекватну відповідь . Український солдат не мішень у тирі, для окупантів розплата за пролиту кров наших воїнів буде неминучою - зараз і в майбутньому. Ворог повинен про це завжди пам'ятати ".
Також, командувач Операцією об'єднаних сил, генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про підсумки трьох місяців операції Об'єднаних сил. На зустрічі у командувача були представники СБУ, Нацполіціі, Нацгвардії і Прикордонної служби. У свою чергу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" повідомив, що за місяць ВСУ підстрелили сотню бойовиків. Він зазначив, що противник і сам полегшує роботу української армії - на окупованих територіях процвітає суїцид і самостріли.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...