Розробка "дорожньої карти" виконання Мінських угод: Порошенко розповів про підсумки зустрічі "G5+ Україна"

Ми дуже ретельно та чітко вибудували механізми координації наших зусиль щодо забезпечення скоординованих дій в імплементації Російською Федерацією взятих на себе зобов’язань - заявив президент.

Учасники зустрічі G5 плюс Україна. Фото:http://www.president.gov.ua/

Україна почне консультації з іноземними партнерами по розробці "дорожньої карти" виконання Мінських угод. Про це президент України Петро Порошенко заявив на брифінгу у Варшаві в суботу, 9 липня, передають Патріоти України з посиланням на офіційний сайт глави держави.

"Ми чітко підкреслили, що з понеділка ми починаємо консультації зовнішньополітичних радників за участю міністра закордонних справ Павла Анатолійовича Клімкіна з розробки документа "дорожньої карти", де буде обговорюватися ситуація з компонентом безпеки", - сказав він.

Порошенко додав, що в розробці цього документа будуть брати участь всі країни G5 - США, Франція, Німеччина, Італія та Великобританія. Також він буде включати терміни виконання пунктів Мінських угод.

За словами президента, мова буде йти про безперешкодний доступ місії ОБСЄ до окупованої території, про стабільний режим припинення вогню, гарантований відвід техніки і артилерії, а також про наявність збройної поліцейської місії на Донбасі.

"Ми чітко підкреслили, що повинні бути звільнені всі заручники, що СММ ОБСЄ повинна мати доступ до всієї окупованої території, доступ до неконтрольованої ділянки україно-російського кордону, щоб не допустити інфільтрацію російських регулярних військ, найманців, заведення техніки, артилерії, боєприпасів і палива, щоб були створені всі умови для початку політичного процесу", - сказав Порошенко.

Рятували життя 20 спецпризначенців: Гордон розповів, як його намагались вбити задля дестабілізації в Україні

субота, 14 грудень 2019, 10:06

"Борець з бандерівщиною" міг стати жертвою "руского міра" у його боротьбі з Хунтою Порошенка. Спецслужби Російської Федерації збиралися начебто вбити Дмитра Гордона з метою дестабілізації ситуації в Україні. Про це він сам повідомив у програмі “Свобод...

На Донбас зайдуть миротворці не зважаючи на протидії Москви: Пристайко розповів про новий план Зеленського

субота, 14 грудень 2019, 9:57

"Наша команда намагається зробити усе, що в рамках Мінська, а коли ми зрозуміємо, що в рамках Мінська більше ні про що нове говорити не виходить і Росія впирається по кожному пункту, тоді ми будемо звертатися до наступного кроку ... це буде рішення не ...