Самі винні, що на них нападають: Луценко звинуватив активістів у "тотальній ненависті до влади"

Генпрокурор Юрій Луценко поклав частину провини за повільне розслідування нападів на активістів на них самих. Про це він сказав журналістам після участі у засіданні парламентського комітету з нацбезпеки і оборони у четвер, повідомляють Патріоти України.

"Вина в цій ситуації лежить не тільки на бандитських елементах та неякісній роботі правоохоронних органів, але й на атмосфері тотальної ненависті до влади, яку сіє частина громадських активістів", - заявив голова ГПУ.

Він зазначив, що запланована акція протесту під Адміністрацією президента є продовженням такої політики, коли владу вважають апріорі винною. "З моєї точки зору, треба всім сторонам зупинитися і почати співпрацювати заради законності й порядку в Україні", - заявив генпрокурор.

Луценко зазначив, що слідство практично в усіх випадках нападів на активістів вже встановило виконавців, а от із замовниками ситуація складніша.

"Розкриття злочинів – це не заводський конвеєр", - підкреслив він. За словами генпрокурора, розкриття таких злочинів є достатньо серйозною оперативною роботою.

Також він наголосив, що тільки каральними методами не вдасться "привести Україну в кожне місто", де ображають проукраїнських активістів, аби покращити ситуацію, там треба задіяти методи "пропаганди, любові і поваги".

Як за часів Януковича: Поліція протизаконно затримує активістів, котрі прямують до Києва, щоб підтримати Порошенка (відео) – Європейська солідарність

неділя, 16 січень 2022, 22:05

Автобус із командою «Європейської Солідарності» міста Краматорська, який рухався до Києва, зупинили на блокпосту. За словами прихильників п'ятого президента Петра Порошенка, їх безпідставно тримають на блокпосту щонайменше 40 хв та вимагають віддати ос...

Порошенко заявив, що сьогодні вночі дуже погано спатимуть прокурори, слідчі, татарови, смирнови, портнови і решта камарильї Зеленського

неділя, 16 січень 2022, 21:43

П'ятий президент і народний депутат Петро Порошенко, якого підозрюють у державній зраді, заявив, що колишній заступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов і чинні заступники керівника Офісу президента Володимира Зеленського "погано...