"Санкцій за "Північний потік-2" не буде", - Портников

"Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп після перемовин із польським колегою Анджеєм Дудою знову назвав "абсурдом" поставки російського газу до Німеччини. Однак одночасно президент Трамп заявив, що США не збираються запроваджувати санкцій щодо компаній - учасниць будівництва газопроводу "Північний потік-2", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"І ця заява точно відображає його власні уявлення про будівництво відносин з Росією і захист інтересів Америки. Всі попередні санкції мають насамперед системний характер. Вони або запроваджувалися попередньою адміністрацією - і їхнє скасування зажадало б від Білого Дому додаткових пояснень, або пов'язані із необхідністю виконувати американські закони, як у випадку з недавніми санкціями після отруєння Скрипалів.

Однак запровадження санкцій проти компаній - учасниць проекту "Північний потік-2" пов'язане вже з бажанням президента Сполучених Штатів. Більш того, це майже єдина можливість загальмувати проект і зберегти українську ГТС. Тому що санкції - це сигнал для провідних європейських компаній, що вони втратять більше, ніж знайдуть. Сьогодні президент Трамп послав їм простий сигнал: будувати можна.

І це ще раз доводить - між гучними заявами Дональда Трампа і його діями нерідко пролягає справжнісінька політична прірва. Глибина цієї прірви не вимірюється американськими інтересами. Тому що якраз національні американські інтереси полягають в конкуренції з Росією, у збільшенні обсягів постачання власного газу на континент - і вже тому збігаються з українськими або польськими. Ні, глибина прірви між гучними заявами і реальними діями Дональда Трампа у цій ситуації може вимірюватись насамперед інтересами Володимира Путіна".

Джерело: Еспресо.ТV

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...

Щоб утримувати наступальний темп: Окупанти підтягують резерви на двох напрямках

середа, 29 травень 2024, 22:00

На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. Про це заявив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. За словами Синєгубова, ворог намагається просунутися вглиб терит...