"Сапфір": В Україні викрили групу російських шпигунів

CБУ викрила групу російських шпигунів, які розповсюджували фейкову інформацію у соціальних мережах. Зокрема, їхня діяльність була спрямована на підрив авторитету вищого військового керівництва України, повідомляють Патріоти України.

Так, під час брифінгу 12 березня керівник військової контррозвідки СБУ Сергій Левченко розповів про викриття проросійської групи "Сапфір".

Угрупування працювало на непідконтрольній Україні території. Учасники поширювали фейкову інформацію у соціальних мережах, яка підривала дух військових, закликала до протестів та розпалювала міжконфесійну ворожнечу. За час роботи членів "Сапфіру" було поширено 12 тисяч неправдивої інформації.

Угрупування складалось з близько 50 учасників. СБУ затримала наразі чотирьох з них, це російські шпигуни, які звітували про свою роботу перед штабом Збройних сил РФ. Нині діяльність цього угрупування припинена. За фактом діяльності групи "Сапфір" затриманим оголошено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.


Джерело: 24 канал

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...