"Серед українців немає конфлікту": Волкер дав Путіну міцного "ляпаса" на Донбасі

За словами Волкера, США і Європа докладають величезних зусиль для подолання конфлікту і досягнення миру на політичному рівні.

Фото: ЗМІ


В Україні немає етнічного громадянського конфлікту, він спровокований російською інтервенцією на сході країни. Про це сьогодні під час брифінгу на Донбасі заявив спецпредставник США у справах України Курт Волкер, повідомляють Патріоти України.

"Серед українців немає конфлікту. Не йдеться про етнічний конфлікт, про громадянський конфлікт – це конфілікт, спричинений російською інтервенцією на схід України. Росія має пряме керівництво військовими силами в цьому регіоні. І також вона має вирішальний політичний вплив на керування окупованими територіями", – зазначив Волкер.

Хіти тижня. "Не могли відкрити вогонь у відповідь": Військовий ЗСУ розповів подробиці смертельного бою на Донбасі

вівторок, 18 червень 2019, 3:00

Офіцер "Азову" розповів подробиці нічного обстрілу їхніх позицій, повідомляють Патріоти України. Російські бойовики дуже щільно обстрілювали українські позиції, тому у військових не було можливості відкрити вогонь у відповідь. Протибатарейна робота вел...

"Главный итог парижских переговоров президентов Франции и Украины", - Портніков

вівторок, 18 червень 2019, 0:05

Для нас і Заходу це продовження санкцій, а для Росії - продовження війни, вважає журналіст-міжнародник. Патріоти України пропонують ознайомитись з експрес-аналізом першого офіційного візиту президента Зеленського до Парижу від авторитетного політично...