"Серед українців немає конфлікту": Волкер дав Путіну міцного "ляпаса" на Донбасі

За словами Волкера, США і Європа докладають величезних зусиль для подолання конфлікту і досягнення миру на політичному рівні.

Фото: ЗМІ


В Україні немає етнічного громадянського конфлікту, він спровокований російською інтервенцією на сході країни. Про це сьогодні під час брифінгу на Донбасі заявив спецпредставник США у справах України Курт Волкер, повідомляють Патріоти України.

"Серед українців немає конфлікту. Не йдеться про етнічний конфлікт, про громадянський конфлікт – це конфілікт, спричинений російською інтервенцією на схід України. Росія має пряме керівництво військовими силами в цьому регіоні. І також вона має вирішальний політичний вплив на керування окупованими територіями", – зазначив Волкер.

Хіти тижня. У Лівії захопили стратегічну військову базу ПВК "Вагнера" (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 18:00

Один найманець ПВК Вагнера потрапив у полон до лівійських урядових сил під час захоплення авіабази. Урядові війська Лівії та армія Туреччини захопили стратегічну базу військову базу Al-Watier російської ПВК Вагнера та військ генерала Халіфи Хафтара. Пр...

"Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

четвер, 2 квітень 2020, 17:27

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...