​Серед "звірів" "руского міра", або З'їздив у "відпустку": На Донбасі найманці Путіна побили та закопали живцем російського контрактника

В обох армійських корпусах російських окупантів наростає процес морального розкладання особового складу, дезертирства, збільшення насилля щодо цивільного населення та товаришів по службі.

На окупованому Донбасі товариші по службі вбили найманця з Росії. За повідомленням української розвідки, троє бойовиків побили російського контрактника і закопали його живцем.

Як повідомив спікер Міноборони полковник Олександр Мотузянік, за даними Головного управління розвідки військового відомства, в з'єднаннях і частинах російсько-окупаційних військ триває зниження рівня морально-психологічного стану особового складу та вмотивованості до подальшого проходження служби.

За його словами, інцидент з похованим заживо російським контрактником стався у вівторок, 7 серпня, на передовій позиції однієї з частин 1 АК (Донецьк) ВС. Бойовики, які побили і закопали по службі, дезертирували.

У Міноборони також повідомляють, що в зв'язку з ростом кількості самовільного залишення місця служби російськими військовослужбовцями окупаційне командування вживає додаткових заходів по їх пошуку та затримання. Так, на кожному блокпосту на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розміщуються фото дезертирів.

Хіти тижня. Український журналіст яскраво потролив речницю МЗС РФ через російську мову (відео)

середа, 11 грудень 2019, 0:35

Приводом послужило її обурення з приводу того, що західна преса відмовляється безкоштовно публікувати пропагандистські матеріали про країну-агресора. Речниця МЗС Росії Марія Захарова нарвалася на жорсткий тролінг від українського журналіста Романа Цимб...

Більдт присоромив Зеленського через переслідування Порошенка

середа, 11 грудень 2019, 0:21

Шведський політик нагадав нинішньому президенту України про Януковича-втікача, який посадив Тимошенко. Більдт опублікував у Twitter посилання на статтю про відкриття ще одного провадження проти Порошенка під час підписання Мінських угод про врегулюван...