​Серед "звірів" "руского міра", або З'їздив у "відпустку": На Донбасі найманці Путіна побили та закопали живцем російського контрактника

В обох армійських корпусах російських окупантів наростає процес морального розкладання особового складу, дезертирства, збільшення насилля щодо цивільного населення та товаришів по службі.

На окупованому Донбасі товариші по службі вбили найманця з Росії. За повідомленням української розвідки, троє бойовиків побили російського контрактника і закопали його живцем.

Як повідомив спікер Міноборони полковник Олександр Мотузянік, за даними Головного управління розвідки військового відомства, в з'єднаннях і частинах російсько-окупаційних військ триває зниження рівня морально-психологічного стану особового складу та вмотивованості до подальшого проходження служби.

За його словами, інцидент з похованим заживо російським контрактником стався у вівторок, 7 серпня, на передовій позиції однієї з частин 1 АК (Донецьк) ВС. Бойовики, які побили і закопали по службі, дезертирували.

У Міноборони також повідомляють, що в зв'язку з ростом кількості самовільного залишення місця служби російськими військовослужбовцями окупаційне командування вживає додаткових заходів по їх пошуку та затримання. Так, на кожному блокпосту на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розміщуються фото дезертирів.

Зекоманда поступилися Угорщині та Росії: Навколо прийнятого ВР закону про освіту розгортається "мовний скандал"

неділя, 19 січень 2020, 8:55

Держава не забезпечуватиме повноцінне навчання українською мовою школярів нацменшин народів ЄС, а й надалі витрачатиме кошти для підготовки майбутніх емігрантів. Схожа ситуація і з російською мовою. Новий закон про повну загальну середню освіту залишив...

Найкривавіший день 2020 року: Штаб ООС доповів про втрати захисників України на Донбасі протягом доби

неділя, 19 січень 2020, 7:39

18 січня російські найманці 6 разів порушили режим "тиші". Від ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув, десятеро зазнали поранень/ повідомляють Патріоти України з посиланням на звіт штабу ООС. "Противник обстріляв наші позиції із...