​Серед "звірів" "руского міра", або З'їздив у "відпустку": На Донбасі найманці Путіна побили та закопали живцем російського контрактника

В обох армійських корпусах російських окупантів наростає процес морального розкладання особового складу, дезертирства, збільшення насилля щодо цивільного населення та товаришів по службі.

На окупованому Донбасі товариші по службі вбили найманця з Росії. За повідомленням української розвідки, троє бойовиків побили російського контрактника і закопали його живцем.

Як повідомив спікер Міноборони полковник Олександр Мотузянік, за даними Головного управління розвідки військового відомства, в з'єднаннях і частинах російсько-окупаційних військ триває зниження рівня морально-психологічного стану особового складу та вмотивованості до подальшого проходження служби.

За його словами, інцидент з похованим заживо російським контрактником стався у вівторок, 7 серпня, на передовій позиції однієї з частин 1 АК (Донецьк) ВС. Бойовики, які побили і закопали по службі, дезертирували.

У Міноборони також повідомляють, що в зв'язку з ростом кількості самовільного залишення місця служби російськими військовослужбовцями окупаційне командування вживає додаткових заходів по їх пошуку та затримання. Так, на кожному блокпосту на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розміщуються фото дезертирів.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...