
Російська влада реставрувала ядерну базу в окупованому Криму і завезла туди ядерну зброю. Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в ефірі каналу "Прямий", повідомляють Патріоти України.
Він зазначив, що на півострів вже завезли ядерні боєголовки, а про те, що російська сторона збираться це зробити, було зрозуміло з перших днів анексії. Адже ядерну базу в Кизилташ, під Феодосією, тоді ж почали реставрувати.
"Те, що ми в 96 році після підписання Будапештського меморандуму покинули, закрили, все звідти вивезли, і вони, як тільки заволоділи Кримом, відразу почали модернізувати і реставрувати ось цю базу. І там роботи просто цілодобово йшли", - наголосив Джемілєв.
За його словами, в серпні минулого року українська сторона отримала інформацію про те, що вже є шість ядерних боєголовок. Скільки їх на півострові зараз - невідомо.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....