
Російська влада реставрувала ядерну базу в окупованому Криму і завезла туди ядерну зброю. Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в ефірі каналу "Прямий", повідомляють Патріоти України.
Він зазначив, що на півострів вже завезли ядерні боєголовки, а про те, що російська сторона збираться це зробити, було зрозуміло з перших днів анексії. Адже ядерну базу в Кизилташ, під Феодосією, тоді ж почали реставрувати.
"Те, що ми в 96 році після підписання Будапештського меморандуму покинули, закрили, все звідти вивезли, і вони, як тільки заволоділи Кримом, відразу почали модернізувати і реставрувати ось цю базу. І там роботи просто цілодобово йшли", - наголосив Джемілєв.
За його словами, в серпні минулого року українська сторона отримала інформацію про те, що вже є шість ядерних боєголовок. Скільки їх на півострові зараз - невідомо.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...