
Російська влада реставрувала ядерну базу в окупованому Криму і завезла туди ядерну зброю. Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в ефірі каналу "Прямий", повідомляють Патріоти України.
Він зазначив, що на півострів вже завезли ядерні боєголовки, а про те, що російська сторона збираться це зробити, було зрозуміло з перших днів анексії. Адже ядерну базу в Кизилташ, під Феодосією, тоді ж почали реставрувати.
"Те, що ми в 96 році після підписання Будапештського меморандуму покинули, закрили, все звідти вивезли, і вони, як тільки заволоділи Кримом, відразу почали модернізувати і реставрувати ось цю базу. І там роботи просто цілодобово йшли", - наголосив Джемілєв.
За його словами, в серпні минулого року українська сторона отримала інформацію про те, що вже є шість ядерних боєголовок. Скільки їх на півострові зараз - невідомо.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...