
Російська влада реставрувала ядерну базу в окупованому Криму і завезла туди ядерну зброю. Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в ефірі каналу "Прямий", повідомляють Патріоти України.
Він зазначив, що на півострів вже завезли ядерні боєголовки, а про те, що російська сторона збираться це зробити, було зрозуміло з перших днів анексії. Адже ядерну базу в Кизилташ, під Феодосією, тоді ж почали реставрувати.
"Те, що ми в 96 році після підписання Будапештського меморандуму покинули, закрили, все звідти вивезли, і вони, як тільки заволоділи Кримом, відразу почали модернізувати і реставрувати ось цю базу. І там роботи просто цілодобово йшли", - наголосив Джемілєв.
За його словами, в серпні минулого року українська сторона отримала інформацію про те, що вже є шість ядерних боєголовок. Скільки їх на півострові зараз - невідомо.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...