Україна може стати членом Північноатлантичного альянсу за 5-7 років. Про це у Facebook заявив нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Іван Вінник, передають Патріоти України.
Пройшло 20 років після підписання меморандуму з НАТО, нагадав нардеп. "Але ми не можемо у цьому звинувачувати НАТО, адже ми провалили Бухарестський саміт 2008 року через зміну внутрішньополітичного поля, на який безпосередньо впливала РФ, ставлячи на меті зірвати будь-яке просування блоку на схід, на кордон між Україною і РФ.
Тільки цього року, прийнявши закон про національну безпеку і перезавантаживши своє ставлення до інтеграції в НАТО, ми повернулись у стан 2006-2007 років і очікуємо в найближчий рік-два отримання плану дій по входженню України у НАТО. По отриманні цього плану, нам потрібно буде 3-4 роки часу на його імплементацію. Тобто, в сукупності, 5-7 років – це строкова перспектива для набуття Україною членства в НАТО", - заявив представник БПП.
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...