Ще одні друзі: Міністр оборони Великобританії заявив про намір відправити в Україну морпіхів і патрулі Королівського флоту

Гевін Вільямсон обіцяє, що доти, поки для України є небезпека, Великобританія надаватиме підтримку.

Гевін Вільямсон побував на передовій на Донбасі. Фото: Фейсбук.

Британія збільшить свою підтримку Україні: цього року відправить морських піхотинців, а 2019-го розширить присутність патрулів Королівського флоту в Чорному морі. Про це заявив міністр оборони Гевін Вільямсон після відвідин України, пише видання The Telegraph, передають Патріоти України.

"Те, що ви бачили, – це незалежна вільна нація, на яку напав сильний сусід. Ми бачили, як українці зібралися разом, щоб відбити це вторгнення і витіснити тих, хто хотів би завдати їм шкоди", – заявив Вільямсон у коментарі журналістам The Telegraph, які приїздили з ним в Україну. Він зазначив, що російська агресія поширюється і на Чорне море, де росіяни хочуть відкрити "нові фронти".

"Ми будемо розширювати наші зусилля щодо навчання і підтримки за допомогою Королівського флоту і морської піхоти, стежачи за тим, щоб український флот і українські збройні сили володіли навичками і технічними можливостями для протистояння загрозам, що зростають", – повідомив міністр оборони. Він підкреслив, що доти, поки для України є небезпека, Великобританія надаватиме підтримку. "Що безпечніше вам тут, то безпечніше нам у Великобританії", – додав Вільямсон. Вільямсон перебуває з візитом в Україні із 17 вересня. Він уже провів зустріч із президентом Петром Порошенком і міністром оборони Степаном Полтораком. Він також побував у зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі.

Власник опублікував фото будинку в Маріуполі із наслідками проживання "визволителів"

вівторок, 17 травень 2022, 21:14

«Греческая. "ДНР" жили около 14 дней в доме моего папы», — написав чоловік.

Є постраждалий: У Бєлгородській області РФ знову заявили про обстріл нібито зі сторони України

вівторок, 17 травень 2022, 20:59

Губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков у черговий раз заявив про обстріл України. Про це повідомив сам Гладков у Telegram, передають Патріоти України. "Щойно голова Грайворонського міського округу Геннадій Бондарєв доповів про обстріл з ...