"Що буде, якщо терпіння лусне?": Цимбалюк розшифрував послання Кремля Україні (відео)

Заяву офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової про те, що терпіння країни-агресора і "дружнє ставлення" до України не безмежні, варто сприймати як пряму погрозу суверенітету з боку Кремля. У такий спосіб президент РФ Володимир Путін через своїх поплічників дає Україні зрозуміти, що в будь-який момент може вторгнутися на її території. Про це заявив український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube. У ньому він проаналізував підсумковий брифінг 2018 року Захарової, повідомляють Патріоти України.

"Що буде, якщо терпіння лусне? До цього в таких категоріях представниця МЗС Росії висловлювалася на адресу наших дипломатичних представництв на території РФ. І теж говорила про те, що ще трохи і терпіння народу російського Івана лусне. Мені здається, це треба сприймати як пряму погрозу. І слава Богу, у нас в Україні це розуміють і вживають необхідних заходів обережності, щоб ось ці Івани, у яких раптом лусне терпіння, знали, що краще до нас все-таки не потикатися", — прокоментував нахабний випад Захарової він.

Крім того, журналіст звернув увагу на її слова про "внутрішнє протистояння" в Україні, яке нібито невідомо як розвиватиметься далі. Цимбалюк переконаний: цією фразою Захарова дала зрозуміти, що Росія не має наміру йти з Донбасу найближчим часом і тим паче після президентських виборів в Україні.

"Це треба розуміти українцям у контексті того, що у нас хтось говорить і обіцяє, що домовиться із Росією. На такі слова мені хочеться одразу показати середній палець, тому що це обман. Ти не можеш домовитися із тим, хто тебе не сприймає як державу і не визнає тебе в принципі. Ви думаєте, це просто так вони придумують формули про кураторів заокеанських, знеособлюють і забирають суб'єктність у нашої країни? Це все для чого? Для того, щоб спростити питання війни і миру в свідомості російського обивателя", — попередив Цимбалюк.

Путін кадрів не шкодує: РФ може відправити на фронт мобілізованих із мінімальною підготовкою, - розвідка

понеділок, 26 вересень 2022, 9:59

Росія може відправити на лінію фронту у війні проти України мобілізованих з мінімальною військовою підготовкою. Як повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, на військові бази почала прибувати перша частин...

У пеклі солідне поповнення: Генштаб розкрив втрати Росії в Україні за добу

понеділок, 26 вересень 2022, 9:56

З моменту повномасштабного вторгнення Росії Збройні сили України усунули 57 200 окупантів. За добу статистика поповнилася на 500 ворогів. Разом з цим ЗСУ знищили понад 60 одиниць техніки противника, передають Патріоти України. Оновленою статистикою вт...