Щоб боротися з корупцією, потрібно садити. Смешко це робитиме, - ​колишній політв'язень та дисидент

Семен Глузман впевнений, що кандидат у президенти України Ігор Смешко є людиною, яка "готова спиратися на здорові сили навколо себе".

Семен Глузман. Фото: Українська правда.

Колишній політв'язень і дисидент, голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман в ефірі програми "БАЦМАН" головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман сказав, що на президенських виборах планує підтримати кандидата в президенти України, екс-начальника Головного управління військової розвідки Міноборони, колишнього голову Служби безпеки України генерал-полковника Ігоря Смешка, передають Патріоти України.

"За кого я голосуватиму? Знаю, за кого не буду. Не голосуватиму за нинішнього президента. Це точно. Я боюся його, не хочу бачити президентом удруге. З усіх претендентів є один, якого я знаю декілька років і який мені видається абсолютно відповідним для цього крісла. Це Ігор Смешко. Чому? Річ не просто у Смешку, я кажу про особистість, яка, як мені здається, упоралася б. Одна з трагедій нашої країни – у нас зруйновані навіть ті зачатки правової держави, які колись робив [екс-президент України Леонід] Кучма зі своєю командою", – заявив він.

Глузман зазначив, що зараз в Україні відбувається "повне свавілля і беззаконня". "Знаючи Смешка, я розумію: він за це візьметься. Це дуже важка праця, тому що розбещено всю поліцейську систему, всю судову систему, всю правову систему. Утім, є нормальні люди, з якими можна працювати. І не потрібно викликати якихось великих фахівців із зарубіжних країн, щоб вони відзначали: хто кращий, хто гірший. Ми самі можемо знайти. Ці люди є. У нашій країні дуже багато нормальних, професійно мислячих людей, готових допомагати своїй країні. Щоб боротися з корупцією, потрібно садити. Не просто садити, а порушувати кримінальні справи, доводити... Думаю, Ігор Петрович Смешко це розуміє і робитиме. Це неминуче і це потрібно. Хтось втече на своєму літачку, але не всі", – підкреслив він.

Ідеальний президент має не боятися взяти собі в радники людей, які розумніші й освіченіші від нього. Він має абсолютно не залежати від свого минулого, додав Глузман. "Чому я вибираю саме Смешка з усіх кандидатів? Розумний, тверезо мислить, щиро ставиться до ситуації, що склалася, дуже переживає за неї. І готовий спиратися на здорові сили навколо себе. Він не може все знати: він не економіст, напевно, не найкращий юрист, може, ще чогось не знає. Але президент має збирати в Адміністрацію не рабів, які будуть його обслуговувати, заглядати в рот і говорити: "Остання промова була блискучою!". Там мають бути люди, які говоритимуть "ні", і президент має терпіти це", – зазначив він.

Блогерці з Одеси, яка підтримує окупантів, "світить" до 12 років тюрми

вівторок, 6 червень 2023, 19:52

До 12 років ув’язнення загрожує прокремлівській блогерці з Одеси Юлії Лозановій, більш відомій під псевдонімом Юлія Вітязєва, яка втекла до Москви та підтримує окупантів, інформують Патріоти України. Як повідомляє Служба безпеки України, ще у 2015 році...

"Одне з найблискучіших вторгнень у сучасній історії": В Україні судитимуть чилійця, який жив у Харкові і підтримував РФ (фото)

вівторок, 6 червень 2023, 19:29

До Дзержинського районного суду Харкова передали обвинувальний акт стосовно 55-річного громадянина Чилі, який декілька років жив у Харкові. Встановлено, що чоловік активно підтримував Росію на своїх каналах у Telegram і YouTube. Експертиза довела, що в...