Щось готується? Путін підписав військову доктрину союзу з Білоруссю документ

Президент Росії Володимир Путін схвалив військову доктрину Союзної держави. Про це йдеться в його розпорядженні від 19 грудня, опублікованому на інтернет-порталі правової інформації РФ, повідомляють Патріоти України.

«Схвалити представлений урядом РФ проект військової доктрини Союзної держави. Вважати за доцільне затвердити військову доктрину Союзної держави постановою вищої державної ради Союзної держави», - йдеться в документі.

Як пояснює «РИА Новости», ця доктрина стосується союзу з Білоруссю. За інформацією видання, військова доктрина Союзної держави була прийнята на основі доктрин РФ і Білорусії у 2001 році. Росія прийняла нову редакцію у 2014 році. У зв'язку з тим, що Мінськ також планує змінити свій стратегічний документ, член комісії з національної безпеки Палати представників Національних зборів Білорусі Зигмунд Валевач припустив, що Союзна держава також має розглянути нову редакцію військової доктрини.

Пізніше представник білоруського Генштабу Артем Буторін повідомив, що проект військової доктрини Союзної держави планується представити в союзний Радмін у 2018 році.

За словами Буторіна, пише росЗМІ, військова доктрина покликана відображати погляд двох країн на забезпечення безпеки усієї Союзної держави. Держсекретар Союзної держави Григорій Рапота припускав, що проект документу буде включений до порядку денного майбутнього засідання Вищої державної ради Білорусі та РФ.

Ворог потужно лупив по Вінниччині: У Жмеринці пошкоджено кілька багатоповерхівок (фотофакти)

неділя, 26 травень 2024, 8:22

Вночі 26 травня внаслідок ворожої атаки є влучання в житлові будинки у Вінницькій області, постраждали 3 осіб, 40 людей евакуювали, повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов, ДСНС України. У ДСНС уточнили, що в місті Жмеринка внаслідок падіння улам...

Трамп підвищив власні шанси на перемогу у президентських перегонах, зробивши важливу заяву щодо своєї суперниці Ніккі Гейлі

неділя, 26 травень 2024, 8:05

Дональд Фредович наразі виборює голоси класичних республіканців рейганівського типу мислення, котрих прихід до влади непередбачуваного, скандального однопартійця лякає більше ніж перемога демократів. Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що Нікк...