Щось готується? Росія хоче оновити умови застосування ядерної зброї

Комітет Ради Федерації федеральних зборів РФ рекомендував Раді безпеки оновити основи політики в галузі ядерної зброї, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Радбезу Росії і його міжвідомчої комісії з військової безпеки - опрацювати питання про нову редакцію "Основ політики Російської Федерації в галузі ядерного стримування", - йдеться в рекомендаціях комітету.

Як зазначив голова комітету Віктор Бондарєв, наразі пріоритетним завданням розвитку армії і флоту є вдосконалення бойової підготовки військ з урахуванням досвіду проведення контртерористичної операції в Сирії.

Учасники зустрічі також запропонували розробити проект "Національної військової стратегії РФ". Міністерству оборони рекомендовано підготувати поправки в чинне законодавство, що стосуються організації цивільної та територіальної оборони, а також забезпечення режиму воєнного стану регіональних центрів управління, територіальних відділень федеральних органів виконавчої влади, органів влади суб'єктів РФ "в періоди безпосередньої загрози агресії, різкого загострення обстановки і у військовий час".

Нагадаємо, у жовтні президент Росії Володимир Путін пригрозив США "дзеркальною відповіддю", якщо Сполучені Штати розпочнуть поставку своїх ракет до Європи.

"Німеччина могла б зробити більше": Мерц звинуватив Шольца у сприянні затягуванню війни в Україні

субота, 13 серпень 2022, 21:31

Голова німецької партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) Фрідріх Мерц звинуватив уряд Олафа Шольца у недостатній військовій допомозі Україні. Він переконаний, що саме цей чинник затягує війну й призводить до численних жертв щодня. Про це Мерц, яки...

Намагався потрапити на фронт: Затримано колишнього ватажка терористів "ДНР" Ігоря Гіркіна

субота, 13 серпень 2022, 21:26

Російські джерела повідомляють, що Ігор Гіркін (aka Стрєлков) намагався потрапити до орків на фронт, але був затриманий рашистами в Криму, передають Патріоти України. Гіркін відомий, як прихильник російської «спецоперації», проте критик дій Кремля та в...