Щось готується? Росія перекинула до Криму 100 бойових літаків нового типу

Росія додатково передислокувала на територію окупованого Криму 100 бойових літаків нового типу, з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України, повідомляють Патріоти України.

"Це літаки Су-27 та Су-30, які здатні діяти на всій глибині чорноморського регіону та майже всій території України", - заявив представник ГУР МО Вадим Скібіцький.

Також, за його словами, своє військове угруповання в Криму Росія посилила 6 підводними човнами нового типу, які можуть бути озброєними ракетними комплексами “Калібр” з дальністю враження наземних цілей до 1500 кілометрів.

Підрив Каховської ГЕС: РФ спричинила найбільшу техногенну катастрофу в Європі за десятиліття - Кулеба

вівторок, 6 червень 2023, 14:32

Глава МЗС Дмитро Кулеба назвав підрив Росією Каховської ГЕС жахливим воєнним злочином і, ймовірно, найбільшою техногенною катастрофою в Європі за останні десятиліття. . "Росія зруйнувала Каховську греблю, спричинивши, ймовірно, найбільшу техногенну ...

Щоб чужі боялися? Пригожин заявив, що Росія може вдарити ядерною зброєю по власному Бєлгороду

вівторок, 6 червень 2023, 14:30

Засновник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин припустив, що російська влада може завдати ядерного удару по власній Бєлгородській області. Про це він сказав під час свого чергового відеозвернення, передають Патріоти України. "Хоч би у них (російського керівниц...