Щось готується? Росія перекинула до Криму 100 бойових літаків нового типу

Росія додатково передислокувала на територію окупованого Криму 100 бойових літаків нового типу, з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України, повідомляють Патріоти України.

"Це літаки Су-27 та Су-30, які здатні діяти на всій глибині чорноморського регіону та майже всій території України", - заявив представник ГУР МО Вадим Скібіцький.

Також, за його словами, своє військове угруповання в Криму Росія посилила 6 підводними човнами нового типу, які можуть бути озброєними ракетними комплексами “Калібр” з дальністю враження наземних цілей до 1500 кілометрів.

Хіти тижня. "Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці": Лукашенко раптово злякався українських військ і заговорив про загрозу (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 17:00

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що з боку України нібито виникла загроза через зосередження військовослужбовців. За його словами, влада насторожена обстановкою на білорусько-українському кордоні, зазначають Патріоти України. Л...

Червоні лінії для Путіна накреслено: Російський політик пояснив, чому масштабної атаки на Україну не буде

понеділок, 24 січень 2022, 16:56

Росія не розпочне повномасштабну війну проти України. Соціологія показує, що росіяни, які добре ставляться до українців, не підтримають такі дії. Російський президент Володимир Путін в результаті подібного кроку може втратити популярність, а країна заз...