Щось готується? Сурков і Бородай екстрено скликали в Москві ватажків "ЛДНР" (фото)

Помічник президента Росії Владислав Сурков і один із екс-ватажків "ДНР" Олександр Бородай скликали в Москві так звану Раду донбаських командирів-добровольців, повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

На ній вони обговорюють подальший план дій на сході України. "У розпал виборчих перегонів від Києва можна чекати чого завгодно. У разі, якщо ситуація вимагає цього, ми мобілізуємо добровольчий рух в найкоротші терміни", — пригрозив під час свого виступу Бородай.

"Зрозуміло, що рано чи пізно нам доведеться доводити почату справу до кінця. Україна в будь-який момент може піти на будь-які кроки, в тому числі, і на "велику війну". І наше завдання підтримувати мобілізаційний ресурс. Зараз необхідності в потоці добровольців на Донбасі немає, але вона може виникнути в будь-який момент, і нам треба бути готовим до цього. Особисто я впевнений, що все одно доведеться до кінця вирішувати питання військовим шляхом. Fле це не означає, що у нас немає "мирних" проблем", — додав одіозний терорист.

Що стосується Суркова, то він, за інформацією Telegram-каналу Kotsnews, пояснив, що прийшов на "зліт" терористів, щоб слухати і допомагати у вирішенні тих проблем, де в силах допомогти, зокрема, соціальних.

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...