Щось готується? Сурков і Бородай екстрено скликали в Москві ватажків "ЛДНР" (фото)

Помічник президента Росії Владислав Сурков і один із екс-ватажків "ДНР" Олександр Бородай скликали в Москві так звану Раду донбаських командирів-добровольців, повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

На ній вони обговорюють подальший план дій на сході України. "У розпал виборчих перегонів від Києва можна чекати чого завгодно. У разі, якщо ситуація вимагає цього, ми мобілізуємо добровольчий рух в найкоротші терміни", — пригрозив під час свого виступу Бородай.

"Зрозуміло, що рано чи пізно нам доведеться доводити почату справу до кінця. Україна в будь-який момент може піти на будь-які кроки, в тому числі, і на "велику війну". І наше завдання підтримувати мобілізаційний ресурс. Зараз необхідності в потоці добровольців на Донбасі немає, але вона може виникнути в будь-який момент, і нам треба бути готовим до цього. Особисто я впевнений, що все одно доведеться до кінця вирішувати питання військовим шляхом. Fле це не означає, що у нас немає "мирних" проблем", — додав одіозний терорист.

Що стосується Суркова, то він, за інформацією Telegram-каналу Kotsnews, пояснив, що прийшов на "зліт" терористів, щоб слухати і допомагати у вирішенні тих проблем, де в силах допомогти, зокрема, соціальних.

Після російського полону: Відремонтовані бронекатери «Нікополь» і «Вишгород» спустили на воду

четвер, 9 квітень 2020, 19:10

У Миколаєві 9 квітня, на суднобудівному заводі завершили ремонт малих броньованих артилерійських бронекатерів «Нікополь» і «Вишгород». Обидва катери спустили на воду, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу «Укроборопрому». . На кате...

Хіти тижня. Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 19:00

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...