Щось готується? У Придністров'ї десятки невідомих вантажівок перевозять зброю і боєприпаси

Десятки вантажівок без номерних знаків перевозять боєприпаси і озброєння, що зберігаються на складі у селі Колбасна, у невідомі місця. Про це заявив глава парламенту Молдови Андріан Канду, повідомляють Патріоти України.

За його словами, будь-які спроби Об'єднаної контрольної комісії, молдовських офіцерів дізнатися, що відбувається, закінчилися провалом. "Коли не дотримуються угоди, коли є рухи, на зразок цього, ми розуміємо, в якій ситуації перебуваємо, коли говоримо про безпеку країни", – сказав Канду.

На думку спікера парламенту, те, що відбувається у Молдові можна назвати гібридною війною на рівні кібератак, пропаганди. Він нагадав про погрози Росії, пов'язані з постачанням газу і електроенергії для Молдови, України та Грузії.

"Ось чому ми намагаємося знайти разом вирішення. Ми вже намітили деякі рішення на регіональному рівні між Україною, Грузією та Молдовою в галузі нашого співробітництва", – додав глава законодавчого органу.

На території придністровського регіону розміщено понад півтори тисячі російських військовослужбовців, а на військових складах у селі Колбасна Рибницького району зберігається понад 20 тис. тонн боєприпасів та авіабомб.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...