Щось задумала? Тимошенко заявила про створення "воєнного кабінету" в Україні

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила про початок формування так званого "воєнного кабінету", який буде займатися розвитком "стратегії миру" для України. Про це вона сказала під час чергового форуму "Новий курс України" у Києві, 30 жовтня, повідомляють Патріоти України.

Спочатку Тимошенко розкритикувала воєнну доктрину президента Петра Порошенка, зазначивши, що вона потребує серйозного доопрацювання, оскільки в ній прописана "повна сумісність" українського війська зі стандартами НАТО.

"Наша команда починає створювати справжні стратегічні доктрини та законопроекти, які будуть забезпечувати втілення їх у життя по строгому графіку і які будуть абсолютно адекватні до всіх глобальних викликів", - сказала політик.

"Для виконання цієї роботи та детальної розробки стратегії миру я оголошую початок формування воєнного кабінету", - заявила лідерка "Батьківщини".

За її словами, склад цього кабінету буде оприлюднений до дня президентських виборів. При цьому Тимошенко доручила координацію формування воєнного кабінету екс-нардепу, політичному діячу Андрію Сенченку.

Вона додала, що події на Донбасі - це стрес-тест, який перевірив, як працюють ООН, ОБСЄ та інші міжнародні організації, які мали б захищати мир.

Контррозвідка СБУ завітала з обшуками до «медведчуковського» жіночого монастиря на Закарпатті

середа, 30 листопад 2022, 11:34

СБУ продовжує проводить безпекові заходи на територіях, які належать УПЦ Московського патріархату. . Цього разу представники спецслужби завітали до одного з монастирів Мукачівської єпархії на Закарпатті. . ЗМІ стверджують, що йдеться про Кирило-Мефод...

Запчастини для літаків, автомобілів та поїздів: Росія та Індія домовляються про постачання понад 500 підсанкційних товарів

середа, 30 листопад 2022, 11:23

Росія намагається домовитись з Індією про постачання понад 500 підсанкційних товарів. У направленому Москвою запиті присутні, зокрема, запчастини для автомобілів, літаків і поїздів, передають Патріоти України. Про це повідомляє Reuters з посиланням на ...