Щось задумали? Росія перекидає до Криму ще десять винищувачів

Більш як десять літаків РФ повернуть на постійну дислокацію на аеродром Бельбек, на якому закінчилася реконструкція, повідомляють Патріоти України.

"22 грудня 2018 року понад 10 винищувачів Су-27СМ і Су-30м2 винищувального полку 4-ї армії ВПС і ППО здійснять переліт з аеродрому Кримськ у Краснодарському краї на аеродром Бельбек у Республіці Крим до свого місця постійної дислокації", – йдеться у повідомленні.

Літаки повернуть до Криму у зв'язку з закінченням реконструкції аеродрому, яка почалася навесні цього року. Зокрема повідомляється, що завершено будівництво нової злітно-посадкової смуги, руліжних доріжок і місць стоянки літаків та майданчиків спеціального призначення.

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...

Путіну так не минеться: Британія може розширити військовий контингент у сусідніх з Україною країнах

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:28

Великобританія може направити додаткові сотні військових в сусідні з Україною країни НАТО в якості стримуючого фактора для Росії. Про це пише The Times з посиланням на джерело в британському Міністерстві оборони, передають Патріоти України. У британсь...