Щось готується? Росія відправила частину морських сил біля Криму на новий плацдарм

Росія перенаправила частину морських сил біля тимчасово окупованого Криму на новий плацдарм - в акваторію Азовського моря. Про це сказав помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, повідомляють Патріоти України.

«Процес збільшення військового компоненту (Росії – ред.) в Азовському морі був поступовий. Росія збільшила свою присутність, але тут швидше можна говорити про перегрупування певних морських сил для ймовірних дій на Азовському морі, тобто перенацілення кораблів, які знаходяться біля тимчасово анексованого півострова, на новий плацдарм, яким є Азовське море», - повідомив Слободян.

За його словами, Державна прикордонна служба в межах своєї компетенції «не сидить склавши руки», а посилює присутність на Азовському морі. «Ми отримали і нові катери, і відремонтували та поставили у стрій наш корабель «Донбас», він зараз в Азовському морі виконує завдання», - сказав Слободян.

Як зауважив помічник голови ДПСУ, всі дії служба виконує спільно зі Збройними силами, з Військово-морськими силами, оскільки охорона та оборона і берегової лінії, і, власне, території України є задачею для всіх сегментів національної безпеки та оборони.

«Усі заходи відпрацьовуються спільно в рамках єдиного задуму штабу операції Об’єднаних сил, РНБО, і тільки з комплексним залученням усіх наявних ресурсів можна розраховувати, що будь-яка агресія Росії на даному напрямку буде мати адекватну відповідь», - резюмував він.

Джерело: УНІАН

У Москві "мобіки" ховаються у психлікарні, щоб не потрапити на війну проти України

четвер, 28 вересень 2023, 16:30

У Москві громадяни держави-терориста Росії, яких намагаються мобілізувати в окупаційну армію, ховаються у психіатричних лікарнях. Росіяни не мають діагнозів, але платять лікарям, щоб отримати "лікування" та довідку про непридатність до служби. Ті, хто ...

Зеленський прокоментував потенційну купівлю Росією ракет в Ірану

четвер, 28 вересень 2023, 16:08

Президент України Володимир Зеленський прокоментував можливе придбання Росією в Ірану балістичних ракет Fateh-110 і Zolfaghar. Так, цим займаються відповідні служби. Про це президент сказав на брифінгу в Києві, пише УНІАН, передають Патріоти України....