Шпигунам Путіна у Європі поменшає комфорту: Німеччина воскрешає свої контррозвідувальні служби для протидії Росії

Отруєння Скрипаля приносить нові і нові плоди, на котрі Москва ніяк не розраховувала

Здания BND в Берлине

У Федеральній розвідувальній службі Німеччини (BND) створений відділ для стеження за іноземними спецслужбами, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. У новому підрозділі поки працюватиме невелике число співробітників, але в майбутньому їх кількість повинна перевищити 50 людей.

Однією з головних причин створення нового відділу стала активність російських спецслужб. Зокрема, Берлін має намір відновити контррозвідувальну діяльність, яку BND припинила після закінчення Холодної війни, через випадок з отруєнням російського екс-розвідника Сергія Скрипаля.
Іншою причиною появи контррозвідки стала інтенсивна діяльність російських і китайських спецслужб на території Німеччини, яку органи безпеки ФРН спостерігають вже упродовж тривалого часу.
Окрім Росії і Китаю, контррозвідка планує також сконцентруватися на Ірані і Північній Кореї. До завдань нового відділу BND відноситься не лише припинення і стримування шпигунської діяльності інших країн, але також збір відомостей про її цілі і методи.

Мобілізовані в "ДНР" готові платити по $20 тисяч, аби втекти з війни (аудіо)

четвер, 30 червень 2022, 19:14

Російські окупанти платять по $20 тис. хабаря, щоб утекти з війни в Україні. Стільки коштують документи про "демобілізацію" військовослужбовця з армії РФ, а за довідку про "непридатність" до служби доведеться викласти 500 тис. Про це йдеться у черговій...

Втеча окупантів зі Зміїного може підірвати їхній контроль над ключовими судноплавними шляхами в акваторії, - NYT

четвер, 30 червень 2022, 18:49

Російські війська після втечі з українського острова Зміїний, на якому вони влаштували плацдарм із зенітними ракетними комплексами, можуть втратити контроль над найважливішими судноплавними шляхами. Про це йдеться у матеріалі The New York Times, переда...