"Шторм-2018": Як ВМС України готуються відбивати атаку держави-агресора (фотофакти)

Чорноморські порти - головна "морська брама" держави.

Тривають спільні командно-штабні навчання Командування Військово-Морських Сил України з силами оборони і безпеки "Шторм 18", які включають в себе управління військами в ході ведення оборони Чорноморського узбережжя, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу командування ВМС України.


Корабельні і катерні тактичні групи ВМС виконали бойові стрільби по морських, повітряних і берегових цілях, провели мінно-загороджувальні і пошуково-рятувальні дії, охорону та оборону пунктів базування.Українські морські піхотинці здійснили висадку морського тактичного десанту, провели протидесантні дії в певних районах.
Задіяна в навчаннях авіація крім підтримки підрозділів здійснювала повітряну розвідку, польоти на пошук і знищення об'єктів, відбивала удари засобів повітряного нападу противника.Підрозділи інших військових формувань забезпечили зміцнення ділянок державного кордону, охорону автомобільних мостів і виконали інші завдання за призначенням.


Портнов радо потирає руки: ДБР влаштувало "маски-шоу" з повісткою для Порошенка в Музеї Гончара (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 15:15

Спецназ ДБР увірвався у приміщення Музею Івана Гончара, де сьогодні відкрилась експозиція картин митців з українським корінням із колекції родини Порошенків. Про подробиці події у ефірі одного з телеканалів розповів її очевидець, блогер, громадський ак...

Хіти тижня. Завіяло Мордором: Мережу вразила світлина заблокованого Маріїнського парку перед приїздом Зеленського на прес-конференцію

вівторок, 26 травень 2020, 15:00

До парку у центрі столиці не могли потрапити ані прості смертні, ані громадяни з депутатським посвідченням.