"Шторм-2018": Як ВМС України готуються відбивати атаку держави-агресора (фотофакти)

Чорноморські порти - головна "морська брама" держави.

Тривають спільні командно-штабні навчання Командування Військово-Морських Сил України з силами оборони і безпеки "Шторм 18", які включають в себе управління військами в ході ведення оборони Чорноморського узбережжя, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу командування ВМС України.


Корабельні і катерні тактичні групи ВМС виконали бойові стрільби по морських, повітряних і берегових цілях, провели мінно-загороджувальні і пошуково-рятувальні дії, охорону та оборону пунктів базування.Українські морські піхотинці здійснили висадку морського тактичного десанту, провели протидесантні дії в певних районах.
Задіяна в навчаннях авіація крім підтримки підрозділів здійснювала повітряну розвідку, польоти на пошук і знищення об'єктів, відбивала удари засобів повітряного нападу противника.Підрозділи інших військових формувань забезпечили зміцнення ділянок державного кордону, охорону автомобільних мостів і виконали інші завдання за призначенням.


Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...