Сюрприз, або Де ж ти був, Володенько? У ЦВК заявили, що Зеленському формально не вистачає терміну проживання в Україні для реєстрації кандидатом у президенти

В кінці-кінців казус було подолано свідченнями, що не зважаючи на неповні 10 років реєстрації в Україні, комік був тут і без реєстрації, як і багато ще де

Відповідно до юридичної реєстрації, Володимир Зеленський не проживає на території України протягом повних 10 років. Про це в коментарі виданню «РБК-Україна» повідомив член ЦВК Олег Діденко, зазначають Патріоти України.

За словами чиновника, при розгляді заяви про висунення Зеленського кандидатом на пост президента в ЦВК виникли питання з приводу законності реєстрації його кандидатом.

"Місце реєстрації на території України у нього було зареєстровано з 14 серпня 2009 року. Тобто, 10 років - це з 31 березня 2009 року або трохи пізніше. Чотири місяці і 13 днів (не вистачає, - ред.).

Тому, якщо виходити з формальних даних реєстрації, то можна говорити, що він не проживає в Україні протягом 10 попередніх років " , - повідомив Діденко.

Відповідаючи на питання видання, член ЦВК підтвердив, що для проживання протягом 10 років Зеленському не вистачає 4 місяців.

"Але це з точки зору реєстрації. Втім, ми сьогодні встановили, що реєстрація кандидата - це не єдиний критерій, за яким треба оцінювати факт проживання або непроживання в Україні. ЦВК в ухваленні рішення виходив з того, що важливий не тільки формальний підхід - наявність реєстрації, а й факт фактичного проживання або непроживання" , - додав він.

За словами представника комісії, ЦВК мала вивчити документи, які б підтвердили, що Зеленський проживав за фактом на території України.

"Були досліджені інші документи. Вони підтвердили, що Зеленський в цей період фізично перебував на території України, працював, проживав. На підтвердження нам були надані копії паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Там були позначки, дати в'їзду і виїзду. Там дуже незначний час фактичного перебування за кордоном. В цілому оцінили в постанові, що це відповідає вимогам закону про безперервне проживання на території України " , - додав він.

За словами члена ЦВК, Зеленський виїжджав в різні країни. ЦВК сьогодні зареєструвала Володимира Зеленського кандидатом в президенти на виборах-2019.

От, чому їх не можна пускати в цивілізований світ: Росіянин, який живе в Естонії, обурився декомунізацією і закликав армію РФ взяти Таллінн (відео)

середа, 17 серпень 2022, 16:49

У мережі з'явилося відео, на якому росіянин з естонського міста Нарва запрошує рашистів окупувати Естонію. . Чоловік записав відео під мелодію гімну Росії, а також поруч поставив триколор країни-терориста. Він висловив обурення, що влада Естонії демон...

Військові ЗСУ показали унікальний ворожий трофей – "сухопутний корабель", з якого втекли росіяни (фото)

середа, 17 серпень 2022, 16:30

Військові 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр" показали рідкісний трофей, який вдалося захопити біля Тростянця Сумської області, передають Патріоти України. . Мова йде про російський БТР, на якому встановлена автоматична корабельна пушка "Босфор" ...