У США опублікували 523 сторінки стенограм телефонних розмов екс-президента США Білла Клінтона і екс-прем'єр-міністра Великобританії Тоні Блера в період з 1 травня 1997 року по 13 грудня 2000 року. У своїх бесідах вони згадували і нового президента Росії Володимира Путіна. Про це пише видання ВВС, передають Патріоти України.
Екс-президент США Білл Клінтон під час свого правління говорив, що у Володимира Путіна, який на той момент тільки починав керувати Росією, "величезний потенціал". Про це свідчать розсекречені і опубліковані Президентським центром Клінтона у відповідь на запит BBC стенограми телефонних переговорів Білла Клінтона і Тоні Блера, який займав тоді посаду прем'єр-міністра Великобританії.
Як зазначає The New York Times, тон розмов двох лідерів говорить про те, що між ними встановилися дружні стосунки. Блер і Клінтон обговорювали своїх дітей і домашні справи. Лідери також ділилися думками з питань світової політики.
Значна частина обговорень присвячена мирному процесу в Північній Ірландії, в якому президент Клінтон зіграв помітну роль. Також обговорювалися спірні питання пошуку зброї Організацією Об'єднаних Націй в Іраку, палестино-ізраїльський конфлікт і війна в Косово. Втім, частина бесід відредаговані відповідно до винятків у федеральному законі, зазначає видання.
В одній з розмов Білл Клінтон ділився своїми враженнями про нового президента Росії Володимира Путіна. "Я думаю, що у Путіна величезний потенціал. Я думаю, що він дуже розумний і вдумливий. Я думаю, що ми можемо зробити багато хорошого з ним", - заявив американський президент.
В іншій бесіді Клінтон зазначив, що наміри Путіна, "як правило, шляхетні й прості, але його позиція ще не сформована".
The New York Times вважає, що публікація стенограм розмов Білла Клінтона може ускладнити його дружині Хілларі, яка зараз балотується на пост президента США, проведення передвиборної компанії.
Мита, введені президентом Трампом, оминули Росію, оскільки санкції США вже "перешкоджають будь-якій значущій торгівлі", хоча Америка продовжує торгувати з РФ більше, ніж з такими країнами, як Маврикій чи Бруней, що потрапили до списку, передають Патріо...
Усунення або ліквідація диктатора Володимира Путіна не змінить загальний політичний курс Росії. На сьогодні ватажок Кремля має оточення, яке не готове змінювати курс країни. При цьому і в США, і в Європі розуміють, що зміна лише одного Путіна не принес...