Східний фланг Альянсу: Клімкін розповів, яку допомогу Україна отримає від НАТО

"НАТО і його члени будуть давати стільки, скільки Україна зможе ефективно взяти", - стверджує головний український дипломат.

Павло Клімкін. Фото:www.rbc.ua

За підсумками саміту НАТО у Варшаві очільник міністерства закордонних справ Павло Клімкін повідомив, яку допомогу Україна отримає від Північноатлантичного альянсу. Про це Клімкін написав у своєму Twitter, передають Патріоти України.

"НАТО на сьогодні - це єдине оборонне співтовариство, яке базується на цінностях, а не на брязканні зброєю", - зазначив міністр.

"У Варшаві чітко заявили: на території Донбасу знаходяться російські війська. Кому як не НАТО це знати", - написав глава МЗС.

За його словами, Україна отримує Комплексний пакет допомоги від НАТО. "Це 13 магістральних і 40 піднапрямів практичної допомоги. Це живий документ, який буде розвиватися і доповнюватися. НАТО і його члени будуть давати стільки, скільки Україна зможе ефективно взяти", - стверджує Клімкін.

"Україна є частиною євроатлантичного безпекового простору. Працюємо і вчимося, щоб стати частиною східного флангу Альянсу", - додав глава українського МЗС.

Нагадаємо, НАТО в підсумковій декларації саміту у Варшаві заявило, що буде більше підтримувати Україну.

Кобзон зачекався: На свіжому фото Путіна зауважили цікаву деталь

середа, 11 грудень 2019, 8:59

Під час засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини у російського президента Володимира Путіна помітили жест судомно стиснутими кулаками, який може свідчити, що його здоров'я похитнулося. Про це повідомляє політолог Олексій Голоб...

"Донбасс стал для Путина болотом, в котором тонут миллиарды долларов, международная репутация и цивилизационный потенциал", - блогер

середа, 11 грудень 2019, 8:37

"Не тратьте усилия на изучение нюансов встречи Зеленского с кремлевским людоедом. Сосредоточьтесь на донбасском фронте, где обстрелы не прекращаются ни на минуту и где постоянно гибнут украинские солдаты: это и есть реальная кремлевская дипломатия", - ...