Скільки кандидатів у президенти забули у своїх програмах про Крим і Донбас: Цікаві цифри

Програми кандидатів у президенти інколи вражають не лише згромадженням усіх можливих обіцянок, але й замовчуванням головних тем. Про Крим і Донецьк у своїх передвиборчих програмах забули 8 із 44 претендентів на головну посаду країни, повідомляють Патріоти України.

Аналітик КВУ Денис Рибачок під час круглого столу у Києві повідомив, що Комітет виборців проаналізував програми кандидатів. Так, 8 із 44 кандидатів взагалі не згадували про питання Донбасу у своїх передвиборчих програмах.

Ви не знайдете слово "Крим", ви не знайдете розмов про Луганську і Донецьку області. Чому так сталось, складно сказати. Можливо Росія нав’язує порядок денний, можливо просто забули, або політтехнологи працюють, але факт неприємний, – повідомив Рибачок. Окрім того, ще у програмах ще кількох кандидатів немає згадки про переміщених осіб.

Джерело: УНН

Ветерана українського футболу у Москві хочуть засудити до 16 років за шпигунство

четвер, 26 листопад 2020, 20:22

Держзвинувачення Росії попросило Московський міський суд присудити 16 років колонії колишньому українському футболісту Василю Василенку, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Московського міського суду. Ветерана спорту обвинувачують...

Українські розвідники підірвали на Донбасі БТР російських військових (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:15

Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян. Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян. "Знищення шляхом підриву на міні БТР-80 9 ОМСП бойовиків. Міна була встановлена українськими...