
У вівторок, 12 березня, в Києві активісти залили кров'ю вхід у будівлю Національного антикорупційного бюро, вимагаючи притягнути до кримінальної відповідальності його главу Артема Ситника, повідомляють Патріоти України.
Також члени націоналістичної організації "Традиція і порядок" обклеїли стіни стікерами "Торгівля з окупантами – бізнес на крові".
На акцію протесту прийшли з плакатами "Кредит довіри вичерпаний", "НАБУ кришує мародерів", "НАБУ нічим не краще", "Ситнику, скільки коштує життя".
Зазначимо, що головна вимога націоналістів – притягнення до кримінальної відповідальності директора НАБУ Ситника.
У поліції Києва додали, що організатора кривавої акції вже встановили, на нього будуть складені адміністративні матеріали за порушення порядку організації і проведення зборів.
"Під будівлю Національного антикорупційного бюро України на вулиці Василя Сурикова в Солом'янському районі прийшла група осіб: учасники акції облили вхід кров'ю тварини, кидали яйця і залишили наклейки на фасаді", - відзначили в поліції.
Нагадаємо: журналісти Bihus.Info з'ясували, що співробітники НАБУ знали і були замішані в скандальних схемах навколо "Укроборонпрому". У розслідуванні вказується, що заступник директора Бюро Гізо Углава був у змові з бізнесменами, причетними до незаконних оборудок в оборонці.







Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....