Через 10 років після першого польоту в Росії провели офіційну міжнародну презентацію новітнього російського винищувача МіГ-35 (Fulcrum F - "Точка опори" - по кодифікації НАТО). Показ був влаштований в підмосковних Луховицях, де розташоване складальне виробництво літака, повідомляють Патріоти України з посиланням на Русского еврея.
МіГ-35 представляє собаю оновлений варіант добре відомого МіГ-29, прийнятого на озброєння на початку 1980-х. За словами творців, новий літак покликаний забезпечити перевагу в повітрі, ефективну роботу в зонах збройних конфліктів високої інтенсивності і в умовах насиченої ППО противника. Однак багато експертів вказують на те, що це просто "древній" літак з початку 80-х.
Літак, як стверджувалося на презентації, здатний вражати як повітряні, так і наземні і надводні цілі. Головна його відмінність від попередника - багатофункціональність. Конструктори заявили, що МіГ-35 - фактично повністю новий літальний апарат, розроблений з широким використанням цифрових методів проектування. Він нібито більш комфортний в пілотуванні, його відрізняють збільшені дальність польоту (більше 3000 кілометрів з можливістю дозаправки в повітрі) та бойове навантаження (до семи тонн).
Ізраїльські експерти, познайомившись з російською новинкою, вказали на три обставини.
По-перше, відзначили вони, новий літак в меншій мірі можна назвати "невидимкою", ніж його попередника.
По-друге, сама російська армія поки вкрай повільно оснащується новинкою: до теперішнього часу у виробника замовлено лише 37 нових МіГ-35. Для порівняння: американська армія закупила для власних потреб 1700 літаків F-35. До того ж F-35 вже є на озброєнні ізраїльської армії.
По-третє, літак досі не знаходить широко попиту в зарубіжних країнах. Індія, яка, вслід за Єгиптом, проявила інтерес до російської новинки, в результаті схиляється до контракту з Францією.
Порівнювати його можна з ранніми моделями F16, вважають американські експерти. А для F-35 він взагалі не становить жодної небезпеки, оскільки МіГ-35 просто не побачить підлітаючий американський винищувач і буде збитий.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали:
Російський диктатор Путін та президент Ірану Масуд Пезешкіан підписали договір про "всеосяжне стратегічне партнерство", але це жодним чином не вплине на війну РФ проти України. Таку думку в етері РБК-Україна політтехнолог Тарас Загородній, передають Па...