Скрепне "православ'я": У центрі Москви відбувся відьмацький шабаш на підтримку Путіна (відео)

"Хай буде сила Росії міцнішати" волали представниці зльоту організації "Імперія найсильніших відьом"

5 лютого в Москві жінки, які називають себе відьмами і входять в окультну організацію "Імперія найсильніших відьом", провели обряд на підтримку чинного президента РФ Володимира Путіна. Причиною проведення обряду стало те, що, на думку відьом, Путін потребує магічної підтримки, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Теперішній час".

"В країні ситуація важка, і ми хочемо підтримати президента тими силами, які є", - каже відьма Ірина.

На запитання, чому важка ситуація і з ким бореться Путін, вона відповідає: "З усіма, хто на нього нападає. І ми хочемо, щоб ці злостивці замовкли".

"Хто зі злом до нас приходить, хто зі злом від нас іде, хто шкодить і зло мовить, на віки вічні і нескінченні - кляті вороги, вороги прокляті!" - таке прокляття підготували відьми для ворогів, проте, так і не змогли пояснити, кого мають на увазі.

Зеленський розповів, що чекає захисників "Азовсталі" після виходу з заводу

субота, 21 травень 2022, 11:22

Захисники "Азовсталі" повернуться в Україну після обміну з РФ. Гарантії безпеки нашим захисникам дали ряд міжнародних організацій. В інтерв'ю з нагоди третьої річниці з дня інавгурації Президента Володимир Зеленський зазначив, що евакуація захисників М...

Чому Грузія і Молдова не допоможуть Україні здолати Росію, - Кочетков

субота, 21 травень 2022, 11:20

"Днями президент Молдови Майя Санду звернулася до Росії щодо виведення російських військ з Придністров’я. Кремль, бачачи, що в Україні він програє, розуміє, що йому треба виводити ескалацію на новий рівень. Поки що вони від цього втрималися, але не том...