Скрепне "православ'я": У центрі Москви відбувся відьмацький шабаш на підтримку Путіна (відео)

"Хай буде сила Росії міцнішати" волали представниці зльоту організації "Імперія найсильніших відьом"

5 лютого в Москві жінки, які називають себе відьмами і входять в окультну організацію "Імперія найсильніших відьом", провели обряд на підтримку чинного президента РФ Володимира Путіна. Причиною проведення обряду стало те, що, на думку відьом, Путін потребує магічної підтримки, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Теперішній час".

"В країні ситуація важка, і ми хочемо підтримати президента тими силами, які є", - каже відьма Ірина.

На запитання, чому важка ситуація і з ким бореться Путін, вона відповідає: "З усіма, хто на нього нападає. І ми хочемо, щоб ці злостивці замовкли".

"Хто зі злом до нас приходить, хто зі злом від нас іде, хто шкодить і зло мовить, на віки вічні і нескінченні - кляті вороги, вороги прокляті!" - таке прокляття підготували відьми для ворогів, проте, так і не змогли пояснити, кого мають на увазі.

"Создадут вторую Украину!": Жириновський влаштував істерику через події у Казахстані

четвер, 21 березень 2019, 18:28

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський злякався, що після відставки Нурсултана Назарбаєва з посади президента Казахстану країна нібито може перетворитися на другу Україну, повідомляють Патріоти України. Депутат нелегітимної Д...

Хіти тижня. "У залі Верховної Ради я не допущу виступів недержавною мовою", - Парубій зупинив Вілкула

четвер, 21 березень 2019, 17:30

Нардеп від Опозиційного блоку Олександр Вілкул 19 березня в Раді закликав нардепів не голосувати за законопроект про функціонування української мови як державної. "Я хочу знову закликати всіх депутатів у парламенті, я знаю, є розумні депутати... Не гол...