Скрепне "православ'я": У центрі Москви відбувся відьмацький шабаш на підтримку Путіна (відео)

"Хай буде сила Росії міцнішати" волали представниці зльоту організації "Імперія найсильніших відьом"

5 лютого в Москві жінки, які називають себе відьмами і входять в окультну організацію "Імперія найсильніших відьом", провели обряд на підтримку чинного президента РФ Володимира Путіна. Причиною проведення обряду стало те, що, на думку відьом, Путін потребує магічної підтримки, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Теперішній час".

"В країні ситуація важка, і ми хочемо підтримати президента тими силами, які є", - каже відьма Ірина.

На запитання, чому важка ситуація і з ким бореться Путін, вона відповідає: "З усіма, хто на нього нападає. І ми хочемо, щоб ці злостивці замовкли".

"Хто зі злом до нас приходить, хто зі злом від нас іде, хто шкодить і зло мовить, на віки вічні і нескінченні - кляті вороги, вороги прокляті!" - таке прокляття підготували відьми для ворогів, проте, так і не змогли пояснити, кого мають на увазі.

Хіти тижня. Зеленський прокоментував заклики до нього про прямі переговори з РФ

субота, 25 травень 2019, 15:30

Президент України Володимир Зеленський заперечує можливість ведення переговорів з Російською Федерацією. Про це він сказав перед початком свого виступу на iForum, повідомляютьПатріоти України з посиланням на Громадське. Так, на пряме запитання журналіс...

Загадкова "племінниця олігарха": Країна ЄС звинуватила російську ведучу в роботі на Путіна (фото)

субота, 25 травень 2019, 15:28

Лєра Кудрявцева погрожує подати на австрійські ЗМІ у міжнародний суд, але не уточнює, чи дійсно вона зображена на фото із скандальним політиком. Австрійські ЗМІ звинуватили російську ведучу Лєру Кудрявцеву в таємних зустрічах з віце-канцлером Хайнцем-К...