Скрепне "православ'я": У центрі Москви відбувся відьмацький шабаш на підтримку Путіна (відео)

"Хай буде сила Росії міцнішати" волали представниці зльоту організації "Імперія найсильніших відьом"

5 лютого в Москві жінки, які називають себе відьмами і входять в окультну організацію "Імперія найсильніших відьом", провели обряд на підтримку чинного президента РФ Володимира Путіна. Причиною проведення обряду стало те, що, на думку відьом, Путін потребує магічної підтримки, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Теперішній час".

"В країні ситуація важка, і ми хочемо підтримати президента тими силами, які є", - каже відьма Ірина.

На запитання, чому важка ситуація і з ким бореться Путін, вона відповідає: "З усіма, хто на нього нападає. І ми хочемо, щоб ці злостивці замовкли".

"Хто зі злом до нас приходить, хто зі злом від нас іде, хто шкодить і зло мовить, на віки вічні і нескінченні - кляті вороги, вороги прокляті!" - таке прокляття підготували відьми для ворогів, проте, так і не змогли пояснити, кого мають на увазі.

​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

неділя, 28 листопад 2021, 22:18

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.

"П'ятий президент розповів, про що розмовляв із генералами США у Галіфаксі: Союзники можуть допомогти Україні різко підняти ціну Путіну за вторгнення", - Порошенко

неділя, 28 листопад 2021, 22:05

На Міжнародній безпековій конференції у Галіфаксі була представлена потужна делегація із США - члени Конгресу США, очільники американських збройних сил. Про це в інтерв’ю для програми The Week на телеканалі Прямий розповів п’ятий президент, лідер парті...