Скрепи можуть починати боятися: Пентагон прийняв на озброєння надмалу ядерну зброю нового типу

Американські збройні сили планують отримати замовлену партію боєголовок до кінця 2019 фінансового року.

У США з'явилась нова зброя. Ілюстрація: Defense News.

Пентагон ухвалив на озброєння надмалу ядерну зброю нового типу, якою будуть оснащуватися ракети Трайдент-2, передають Патріоти України.

Переваги нової боєголовки в тому, що вона малої потужності і субкомпактна, а точність її потрапляння всього кілька десятків метрів. Боєголовка потужністю 5 кілотонн зможе проникати в грунт на глибину до 30 метрів і знищувати підземні комунікації.

Нова ядерна боєголовка малої потужності, створена за дорученням адміністрації Трампа, офіційно запущена у виробництво. Про це напередодні повідомило видання Defense News. Перша виробнича одиниця W76-2 вже знаходиться на заводі Pantax в Техасі, повідомляє Національне агентство ядерної безпеки. Цими засобами ураження будуть оснащуватися субмарини.
Американська влада мотивувала розробку цього боєзаряду необхідністю стримувати Росію у разі локальної ядерної війни, в якій вона, згідно побоюванням, може спробувати використовувати аналогічні по потужності атомні заряди. Американські збройні сили планують отримати замовлену партію боєголовок до кінця 2019 фінансового року. Точна їхня кількість невідома.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...