Скрепи можуть починати боятися: Пентагон прийняв на озброєння надмалу ядерну зброю нового типу

Американські збройні сили планують отримати замовлену партію боєголовок до кінця 2019 фінансового року.

У США з'явилась нова зброя. Ілюстрація: Defense News.

Пентагон ухвалив на озброєння надмалу ядерну зброю нового типу, якою будуть оснащуватися ракети Трайдент-2, передають Патріоти України.

Переваги нової боєголовки в тому, що вона малої потужності і субкомпактна, а точність її потрапляння всього кілька десятків метрів. Боєголовка потужністю 5 кілотонн зможе проникати в грунт на глибину до 30 метрів і знищувати підземні комунікації.

Нова ядерна боєголовка малої потужності, створена за дорученням адміністрації Трампа, офіційно запущена у виробництво. Про це напередодні повідомило видання Defense News. Перша виробнича одиниця W76-2 вже знаходиться на заводі Pantax в Техасі, повідомляє Національне агентство ядерної безпеки. Цими засобами ураження будуть оснащуватися субмарини.
Американська влада мотивувала розробку цього боєзаряду необхідністю стримувати Росію у разі локальної ядерної війни, в якій вона, згідно побоюванням, може спробувати використовувати аналогічні по потужності атомні заряди. Американські збройні сили планують отримати замовлену партію боєголовок до кінця 2019 фінансового року. Точна їхня кількість невідома.

Двоє росіян втекли на човні з Чукотки на Аляску, ховаючись від мобілізації

четвер, 6 жовтень 2022, 23:51

Двоє жителів Чукотського автономного округу РФ, що тікали від мобілізації, на човні припливли на Аляску. Про це повідомляє "Голос Америки", передають Патріоти України. Жителі містечка Гамбелл на острові Святого Лаврентія у штаті Аляска виявили біля бер...

"Скрытно отвёл войска из Лимана": РосЗМІ розхвалили генерала РФ, який "обдурив" ЗСУ (скріншоти)

четвер, 6 жовтень 2022, 23:42

Про якусь обманну "спецоперацію" повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.