Скрепи не здалися: Росія створює нові проблеми в Азовському морі

Росіяни вирішили іншими способами заважати нормальному пересуванню цивільних суден у Азовському морі?

Торгові судна скаржаться на нові проблеми в Азовському морі. Фото: соцмережі.

Протягом останнього місяця на Азовському морі зафіксовано три випадки відмов системи навігації GPS і морської автоматичної ідентифікаційної системи AIS. Про це повідомляє Український мілітарний портал, передають Патріоти України.

Інформацію про перешкоди в роботі цих систем озвучують екіпажі цивільних торгових суден, що йдуть в порти на Азовському морі. Останній на сьогодні випадок був зафіксований 6-го березня 2019-го року, тоді це сталося на захід від Білосарайської коси.

Також в ніч на 7 березня командири цивільних судів озвучили інформацію, що російська система навігації "Глонасс" працює тут без збоїв. Перед цим подібні скарги від моряків фіксувалися 5 березня. Зазначається, що поблизу цього району також були зафіксовані два корабля Військово-морського флоту Росії, в радіоефірі зазначені як "Бугіль 66" і "Бугіль 029".

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...