Скрепи розмріялися: Лавров розповів, яку владу Росія хоче бачити в Україні

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія очікує приходу до влади в Україні "адекватних" політиків, готових "до конструктивного діалогу і з відповідальним сприйняттям реальності", з посиланням на прес-службу російського МЗС, повідомляють Патріоти України.

«Хотілося б сподіватися, що в Києві рано чи пізно до влади прийдуть адекватні люди, здатні до конструктивного діалогу і з відповідальним сприйняттям реальності», - цитує Лаврова прес-служба відомства.

За його словами, Росія «односторонніх дій щодо згортання відносин з Україною не робила і робити не збирається». «Навпаки, виступаємо за збереження і створення умов для відродження багатопланових зв'язків і контактів», - запевнив глава МЗС. При цьому Лавров не став коментувати персоналії «основних кандидатів на пост президента» України, які «вселяють надію на покращення відносин» між Москвою і Києвом.

«Але нас, зрозуміло, не може не турбувати ситуація, в якій іде підготовка до цих виборів. В Україні рівень насаджуваної зверху русофобії просто зашкалює. По суті, вона стала частиною державної політики. А нинішня київська влада керується не стільки інтересами своєї країни, скільки власними амбіціями, а також «рекомендаціями», а часом - прямими вказівками з інших столиць», - вважає глава російського МЗС.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:28

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...